Хеликоптери

Член од
29 јуни 2014
Мислења
14.425
Поени од реакции
19.397
Министеров наш излезе со изјава дека се враќаат 2 хеликоптери од ремонт наскоро, но не прецизираше кои типови се, знае некој?
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
324
Поени од реакции
147
Дали знае некој дали може да се изнајми хеликоптер на еден час летање во македонија нормално со пилот
 
Член од
11 октомври 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Читам и се пие CocaCola
Ви благодариме за информации!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom