Хеликоптери

Член од
29 јуни 2014
Мислења
14.093
Поени од реакции
18.710
Министеров наш излезе со изјава дека се враќаат 2 хеликоптери од ремонт наскоро, но не прецизираше кои типови се, знае некој?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom