Хеликоптери

Член од
29 јуни 2014
Мислења
22.229
Поени од реакции
36.100
Министеров наш излезе со изјава дека се враќаат 2 хеликоптери од ремонт наскоро, но не прецизираше кои типови се, знае некој?
 

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
480
Поени од реакции
280
Дали знае некој дали може да се изнајми хеликоптер на еден час летање во македонија нормално со пилот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom