Хакиран профил

Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.168
IMG_20231026_002624.jpg Здраво дечки, ми го хакираа фб профилот пред два месеци и не успеав да го вратам. Сега на мејлот ми стигаат некој сметки, се е во ред со акаунтот во банка и никој не влечи пари, но дали има некој искуство со ова и знае што се дешава? .
Автоматски споено мислење:

Screenshot_2023-10-26-00-27-29-896_com.google.android.gm.jpg
 
Член од
28 септември 2014
Мислења
1.090
Поени од реакции
1.646
Па штом го имаш мејлот зошто не го вратиш профилот преку него? Ако се од валиден испраќач мејловиве, некој со твојот профил пушта маркетинг кампањи, веројатно си ставил и нечија картичка.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.151
Поени од реакции
870
Претпоставувам веќе си стапил во контакт со ФБ, имаш некаков одговор од таму?
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.168
Претпоставувам веќе си стапил во контакт со ФБ, имаш некаков одговор од таму?
Никаков, пробувавме да го вратиме профилот со се и сешто. Сменет е телефон, емаил и пасворд за најава. Ама ми стигаат известувања на стариов емаил
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.151
Поени од реакции
870
Никаков, пробувавме да го вратиме профилот со се и сешто. Сменет е телефон, емаил и пасворд за најава. Ама ми стигаат известувања на стариов емаил
Па како ти стигаат известувања ако е сменет мејлот?
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.965
Поени од реакции
35.905
За почеток оди и блокирај ја картицата во банка.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.958
Поени од реакции
15.974
имам ФБ пријател кому му го хакнаа профилот, па отвори друг со исто име презиме, после му го вратија па сега има 2... него му го хакнаа партиски платеници оти критикуваше... не е од тука во Хрватска е
 
Последно уредено:

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Еве ти линк за пријава на хакиран ФБ профил. Се надевам ќе се снајдеш. И не, не е невозможно да си го вратиш назад, само малце треба да се измачиш пишувајќи со ФБ Customer Support.
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.265
Поени од реакции
3.619
Еве ти линк за пријава на хакиран ФБ профил. Се надевам ќе се снајдеш. И не, не е невозможно да си го вратиш назад, само малце треба да се измачиш пишувајќи со ФБ Customer Support.
И не, не му е хакиран профилот туку САМ ГО ДАЛ бидеќи стегал каде не треба... :D
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.763
Поени од реакции
9.340
Никаков, пробувавме да го вратиме профилот со се и сешто. Сменет е телефон, емаил и пасворд за најава. Ама ми стигаат известувања на стариов емаил
Дали пасвордот ти беше комбинација од бројки и букви?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom