Фудбал Менаџер 2018

Дискусија во форумот 'Football Manager' започната од dark warrior™, 19 август 2017.

 1. Aexil Kong

  Aexil Kong Prime Minister

  Член од:
  14 август 2014
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  437
  Да не знае некој што е проблемот со играта и зошто при некоја утакмица во мојот тим самите играчи си ги ротираат позициите и си ги заменуваат местата на позициите без јас да го наместам тоа?
   
 2. dark warrior™

  dark warrior™

  Член од:
  5 септември 2009
  Мислења:
  3.528
  Допаѓања:
  619
  Ако е на утакмица види дали си ставил голем роаминг да прават па ради тоа да ти се мењаваат
   
 3. Rossonero95

  Rossonero95

  Член од:
  10 август 2012
  Мислења:
  908
  Допаѓања:
  766
  Untitled.png

  Со сите 3 крака само ова ми јавува и ништо повеќе, и ран администратор и обично ??
   
 4. xope

  xope

  Член од:
  10 април 2018
  Мислења:
  1.295
  Допаѓања:
  1.302
  па убаво ти вика оди во setting. во settings>apps> apps & features најгоре одбери allow apps from anywhere
   
 5. Mac Razor

  Mac Razor

  Член од:
  9 декември 2012
  Мислења:
  43
  Допаѓања:
  7
  dali nekoj ja kupil veke 2019...
   
 6. dark warrior™

  dark warrior™

  Член од:
  5 септември 2009
  Мислења:
  3.528
  Допаѓања:
  619
  Jas ja imam uste od Alpha verzijata ;)
   
 7. xope

  xope

  Член од:
  10 април 2018
  Мислења:
  1.295
  Допаѓања:
  1.302
  излезе „народната“ Footbal Manager 2019
   
 8. Mac Razor

  Mac Razor

  Член од:
  9 декември 2012
  Мислења:
  43
  Допаѓања:
  7
  многу брзо, кој знае дал ја бива?!
   

Сподели преку: