Фудбал Менаџер 2018

Hellz Guardian

We do what we want
Член од
2 февруари 2008
Мислења
6.857
Поени од реакции
1.232
Denes izlaga betata, ima sansi nekako da se downloadira bez da se kupi?
 
Член од
1 август 2017
Мислења
117
Поени од реакции
31
првите импресии од полскиот гејмер на Фудбал Менаџер 2018:
 
Член од
25 ноември 2013
Мислења
41
Поени од реакции
42
Дресовиве за прва МФЛ значи дека ја има нашава лига во ФМ2018 или пак ќе треба сами да ја додадеме? барам по нет кој лиги ги има за играње ама неможам да најдам такво инфо :) ја порачав од cdkeys па ќе си почекам до 10-ти Ноември :(
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Дресовиве за прва МФЛ значи дека ја има нашава лига во ФМ2018 или пак ќе треба сами да ја додадеме? барам по нет кој лиги ги има за играње ама неможам да најдам такво инфо :) ја порачав од cdkeys па ќе си почекам до 10-ти Ноември :(
Ја нема фабрички кажано али ќе ја биде пошто редовно ја прават србите така да за набрзо ќе биде а @Boce1234 од кај ја зеде и што пари ако не е тајна?
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Ја нема фабрички кажано али ќе ја биде пошто редовно ја прават србите така да за набрзо ќе биде а @Boce1234 од кај ја зеде и што пари ако не е тајна?
Ми ја дадоја од СИ за без пари
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.341
aj sto sekoja godina vadat apdejt igra na prethodnata, edna od glavnite promeni za novava e sto random igrac ke moze da ti se proiznese deka e gay :)

ne se uletuvajte so kupuvanje na igrava ovaa godina, od ovaa godina denuvo zastitata e probiena, izlagaat dosta igri sto bea so vakva zastita vklucuvajki ja i fm17 koja minatata godina ne mozea da ja karknat, taka da ovaa godina bi trebalo bez problem 18kava da iskoci a u paket so nea i apdejtite sto sledat.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.341
go skratile 2d klasikot za gleanje kako sto razbrav
kakov klasicen shit, bitno gay zaednicata ja zadovolija, toa e najvazno u denesno vreme. :popce:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
go skratile 2d klasikot za gleanje kako sto razbrav
kakov klasicen shit, bitno gay zaednicata ja zadovolija, toa e najvazno u denesno vreme. :popce:
топчињата беа нешто најако од играва, требни ми се на фудбал менаџер 3Д глупости , не е ова фифа/пес
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.341
ovie se topcinja za bogati, nie oldskul sme : )))
ja ona 3d prikazot nikad ne sum go ni gleal, osven nekoi debilni golovi koga pagale pa da vidam kako izglea taka, abe nie sme od generacijata sto komentarot samo go pustase na najbrzo i toa bese toa, zlatnite stari vreminja ...
Ke ti ebam 3d ke ti ebam.
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.915
Поени од реакции
924
АБЕ ЛУЈЏЕ КОГА ЌЕ ИМА FREE DOWNLOAD? ИЛИ ПРЕКУ КОЈ БИ МОЖЕЛО ДА СЕ КУПИ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom