Фудбал Менаџер 2017

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.076
Поени од реакции
16.248
само мене не ми отвора да видам кои нови процесори ги аднале? Ја играм 15ката моментално али ми се смачи
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.275
Поени од реакции
1.724
https://mega.nz/#!tl1y0C5K!YDldX1PIxZt89A1dpZvL72U8Yca4GGF_K5Odxf3znFM ова ти е 17.2 верзија спушти ја, а за крак види на мкдев страната дали има за твојот процесор ,инаку кај мене работи одлично еве скоро недела дена, инаку нема некои значајни измени во врска со 2016 и затоа реално не се исплати да се купува,
Teraj sea ovie sho neznat da naprat da se pomachat malce toe
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Teraj sea ovie sho neznat da naprat da se pomachat malce toe
Значи кај мене играта работи, се отвара тој делот каде треба да креирам профил на менаџерот, ама дали е проблем со резолуцијата или нешто друго не знам, ама скрин-от ми го дава во десниот долен агол.
 
Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
568
провери уште еднаш дали типот на процесор ти е истиот со тој од листата на мкдев,мене исто ми излегуваше така зашто мојов процеоср бил Е 8400, а имав ставено крак од П 8400
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
А ако го нема процесорот што го имам кај мене?
Се работи за Intel R Celeron R CPU G1620 2.7 GHZ, што би било приближно на ова од листата на линкот?
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.275
Поени од реакции
1.724
А ако го нема процесорот што го имам кај мене?
Се работи за Intel R Celeron R CPU G1620 2.7 GHZ, што би било приближно на ова од листата на линкот?
Nema da mozhish da ja igrash dzabe e ako nemash procesor
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Темава стана :гомце: има некој што уствари ја игра играва или уште крак чекате?
Ова ми е една од најтешките ФМ верзии досега. Никако не можев да најдам тактика што ќе е доминантна и со која ќе имам повеќе од 5 победи со ред. Конечно направив една 4-1-2-2-1 ама тешко мене ако ми се повреди играч со резервиве нема шанса да победам. Вчера излезе последниот пач така да сега планирам да почнам нов сејв само не знам со кого. Ми се игра со Лидс ама пак најдов македонска лига па можно е да почнам со некој наш тим и да го однесам во ЛШ :D
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.275
Поени од реакции
1.724
Темава стана :гомце: има некој што уствари ја игра играва или уште крак чекате?
Ова ми е една од најтешките ФМ верзии досега. Никако не можев да најдам тактика што ќе е доминантна и со која ќе имам повеќе од 5 победи со ред. Конечно направив една 4-1-2-2-1 ама тешко мене ако ми се повреди играч со резервиве нема шанса да победам. Вчера излезе последниот пач така да сега планирам да почнам нов сејв само не знам со кого. Ми се игра со Лидс ама пак најдов македонска лига па можно е да почнам со некој наш тим и да го однесам во ЛШ :D
Ako ja najdish updejtirana makedonskata liga za 17.3 slezija inache stara verzija ako imash nekoja nepochnuvaj oti Pelister ima pojke pari od Vardar i Shkendija,na 17.3 se e sredeno transferi plati igrachi.
 

jovanovski

Motherfucker Jones
Член од
30 јуни 2008
Мислења
3.789
Поени од реакции
1.294
Ako ja najdish updejtirana makedonskata liga za 17.3 slezija inache stara verzija ako imash nekoja nepochnuvaj oti Pelister ima pojke pari od Vardar i Shkendija,na 17.3 se e sredeno transferi plati igrachi.
Ја немам новата ако имаш линк од каде да ја симнам прати. Едвај ја најдов старата, беше на некој форум еден јузер ги имаше постирано сите лиги
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.275
Поени од реакции
1.724
Ја немам новата ако имаш линк од каде да ја симнам прати. Едвај ја најдов старата, беше на некој форум еден јузер ги имаше постирано сите лиги
Немам уште нема claassen упдате клаено :/
 
Член од
5 септември 2009
Мислења
3.528
Поени од реакции
619
Еј примеќа некој разлика со новиов апдејт ?
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Последно уредено:
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.275
Поени од реакции
1.724
Најде некој асален датабејс за македонска лига?


Според ова пишува дека е апдејтирано на 07.03
Немам проверено,ама изгледа ги има средено пробај види,неиграм многу во последно планирам накај април да се зафатам поинтензивно.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.131
Поени од реакции
4.957
Ај некој нека ми прати линк за торент/крак пошо ја симнав играва од скидроу и на старт ми вика missing steam ddl така нешо. Плс пошо ќе се упукам више ми се игра менаџер а 2016ката беше срање.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom