Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
Кога ви одговара Фабрицио е релевантен, кога не ви одговара - не е.

Овој па стариот @Vladimir1984 Дембеле го праи играч за во Ренова на 23 години, а уште мисли дека Матич, Шо, Мегваер и компанија се на рамниште со играчите на Сити и Ливерпул.
Ама го разбирам човекот, болат двете изгубени финалиња во ЛШ..

Ај ако дојде Санчо може ќе им парираат на Евертон и Волвс годинава.
Уште бек и штопер да купат за да не јадат по 3 гола од Кристал Палас
 
Последно уредено:
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.825
Поени од реакции
23.031
Како за некој што воопшто не му е гајле за мене, нешто премногу мислиш и пишуваш за мене. А јас од друга страна и понатаму од курот не те удирам. Толку си неинтересен што немам инспирација ниту да те навредам некако.

:unsure::unsure:
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Абе ти се местиш нешто или што? Мавни се, јас едвај дома брачните обврски ги исполнувам, години јбг, плус не сум по машки , ти тука ми се муваш околу! Ој тражи таму кој е загорен, јас тука само за муабет сум дојден!
 
Член од
29 април 2015
Мислења
4.037
Поени од реакции
3.805
Вие 6 години јадете блам, титула нема да видите и у наредни 6.

Ние 8 од Баерн, вие 3 од факинг Кристал Палас и тоа дома :pos:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.036
Поени од реакции
34.444
Вие 6 години јадете блам, титула нема да видите и у наредни 6.

Ние 8 од Баерн, вие 3 од факинг Кристал Палас и тоа дома :pos:
Да, затоа што утакмица за во полу-финале ЛШ и прва лигашка утакмица од новата сезона се едно исто.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.603
Поени од реакции
5.571
Најди ми пост кај шо го величам, илјада пати пишав дека поминат му е мандатот ама споредено со нападот на Атлетико е премија.
ПС во постојте кај шо се изнасмеа не го имам спомнато Суарез ама колку да се најш во муабет :)
Теши се дека е така. А и со цените на фудбалерите на Атлетико тоа башка плус човек да помисли партали праат се утепуваат од трофеи земање.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.901
Поени од реакции
16.213
Теши се дека е така. А и со цените на фудбалерите на Атлетико тоа башка плус човек да помисли партали праат се утепуваат од трофеи земање.
Не си компетентен на оваа тема ти, бркај работа
 
Член од
18 мај 2008
Мислења
7.560
Поени од реакции
17.592
Не ми изигравај филозоф, со кој образ само им се ситеше на фанови на Милан пред некој ден дека сте поголем клуб од нив моментално. Освен финансиски што се подобри од нив ја не гледам ништо друго. Ја додуша Милан ке ги разберам, после скандалите со Берлускони кај што само клубот му бил извор за пари, и после него никој од сопствениците не го болело кур за клубот и гледал само како да профитира, кој кур фактор ти е тебе Јунајтед во денешниов фудбал објасни ми ти чим толку сакаш да ми се силиш со супериорност, си фатил на мртов коњ да се силиш бруко една.

Можам роман да ти пишувам ако сакам гомна да јадам за Јунајтед, ама не сум гомно човек и трол фудбал бот наменет за хејт коментари. Сепак сеуште има на форумов членови на фан клуб Јунајтед што се нормални за дискусија и не лижат гз со досетки од админи и не се напатени како тебе.
Скриј се ти во некоја дупка и пишувај романи колку сакаш во наредниве 10 години дур да помине срамот од 8 примени гола, ама не се брукај јавно да настапуваш на форуми. Брука сте невидена, како клубот, така и фановите и сте последни кои имате право на збор. Поминаа времињата кога ве вадеа судиите, во наредни 50 години ќе јадете генг бенг од кој стигне, така што ако сакаш да не се пореметиш од нервози на млади години смени си клуб под итно.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Како се тригерирате како некој за фамилија да ви пишува. Оправете се малце и не забегувајте.
Автоматски споено мислење:

Барса и Јуве размислуват за нова размена, Дембеле - Д.Коста

Ова кој добива, кој губи :icon_lol:
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.303
Поени од реакции
7.434
Како се тригерирате како некој за фамилија да ви пишува. Оправете се малце и не забегувајте.
Автоматски споено мислење:


Ова кој добива, кој губи :icon_lol:
Јас мислам за фамилија вака да си пишуваат па нема до толку да скокаат...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom