Фудбалски/трансфер дискусии

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.613
Поени од реакции
43.455
A bese pred transfer vo Siti minatoto leto, i bas poradi ova i istiot bese otkazan iako skoro sve bese dogovoreno. Kakov epski glupak, od transfer u kariera do rizik istata da si ja poebe.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.422
Поени од реакции
29.680
A bese pred transfer vo Siti minatoto leto, i bas poradi ova i istiot bese otkazan iako skoro sve bese dogovoreno. Kakov epski glupak, od transfer u kariera do rizik istata da si ja poebe.
Демек Сити нема кршено регулативи, милион незаконски работи им најдоа и пак ништо не ги казнуваат ама затоа помалите клубови ко Евертон маме им ебат, кога ќе си одат овие навташите ништо чудно и титулите да им ги земат.
 
Член од
14 август 2022
Мислења
1.116
Поени од реакции
1.315
Демек Сити нема кршено регулативи, милион незаконски работи им најдоа и пак ништо не ги казнуваат ама затоа помалите клубови ко Евертон маме им ебат, кога ќе си одат овие навташите ништо чудно и титулите да им ги земат.
Мешаш баби и жаби.
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.613
Поени од реакции
43.455
Демек Сити нема кршено регулативи, милион незаконски работи им најдоа и пак ништо не ги казнуваат ама затоа помалите клубови ко Евертон маме им ебат, кога ќе си одат овие навташите ништо чудно и титулите да им ги земат.
veze nema ednoto so drugoto.
Ama konkretno so Siti, drugite klubovi se teski picketini sto ne vrsat pritisok za da i oni jadat kazna, tehnicki pod istraga se i se raboti na sljucajot, samo ultra sporo, sporedbeno so Everton i Notingem.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.657
Поени од реакции
14.519
Абе од Баерн и Баварија како најнацистички клуб и регион направија педерски клуб и енглеско дувло, што ти се вика непознавање на историја.:D
Колку си глуп и неинформиран, да ти ебам дуплиот акаунт умрен.

Баерн Минхен како клуб е скроз угнетуван за време на нацистите.

Али не си ти крив, глуп си секако.
 
Член од
14 август 2022
Мислења
1.116
Поени од реакции
1.315
Колку си глуп и неинформиран, да ти ебам дуплиот акаунт умрен.

Баерн Минхен како клуб е скроз угнетуван за време на нацистите.

Али не си ти крив, глуп си секако.
the-subtle-changes-to-the-bayern-munich-team-logo-over-time-v0-s6gq4wgxniwa1.jpg
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.719
Поени од реакции
17.524

Го гледав видеото на Болоња како слават откако се квалификува ЛШ и ми текна тука на неколку муабети како се дискутираше дека не е голема работа да фатиш ЛШ, епа нека му го кажат тоа на овие илјадници шо слават :pipi:

Секоја чест на играчите и на Мота, капа долу
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.719
Поени од реакции
17.524
Па то е муабетот, некои ја имаат таа чест секоја сезона да играат :pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom