Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
14 август 2022
Мислења
1.116
Поени од реакции
1.315

У знак на захфалност може и оваа нумера да ја вметнат после секој даден гол. Како што правеа со 7 nation ary. :pos:
Абе од Баерн и Баварија како најнацистички клуб и регион направија педерски клуб и енглеско дувло, што ти се вика непознавање на историја.:D
 
Член од
13 август 2023
Мислења
711
Поени од реакции
1.744


И што сега, Мурињо ли? :facepalm:
Screenshot_20240518_203216_Chrome.jpg

Џате сигурно нема да одбие повик. Само да му обезбедат некое кафанче, плус Брацо да го вратат спортски, тоа би било добитна комбинација.
 
Член од
14 август 2022
Мислења
1.116
Поени од реакции
1.315
Мурињо никако неможам да го замислам у Баерн, максимум што можам е ПСЖ :D
Во незгодна позиција се Баерн, али кој ги ебе. Алонсо ќе си издоминира уште една сезона.:cool:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.362
Поени од реакции
8.075
Да еден у топ 5 лига друг у вукојебина.
Среќа Алонсо учел од подобри менаџери од просеци.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom