Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
14 април 2012
Мислења
31.201
Поени од реакции
61.436
Види го само после 80та дава голови. :ROFLMAO:
Детево е екстремно брзо, или барем мене така ми делува ради лигава. Ама после 70-та, ренде ги прави, половина лига душа нема да трча со него.
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.020
Поени од реакции
6.614
да му го најдат вистинското крштениче ќе се види дека има 25.....
 
Член од
14 август 2022
Мислења
475
Поени од реакции
475

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.025
Поени од реакции
40.197

Kajgana Shop

На врв Bottom