Фудбалски/трансфер дискусии

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
12.770
Поени од реакции
18.192
Инзаги нека се слушне со Конте, да праша да му објасни како да го користи Лукаку, доколку не знае. :D
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.949
Поени од реакции
4.614
Член од
5 март 2018
Мислења
11.931
Поени од реакции
12.129
Официјални трансфери објавуваме таму, неофицијални тука.
Не следам новини ич во последно, мислев дека е официјален трансферот оти е на страната наша објавен, ама толку му делиле на модераторот :toe:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
11.931
Поени од реакции
12.129
А кој к.. фактор е овој ? Сериозно кој е ликот ?
Едит
Готово видов :)
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
5.949
Поени од реакции
4.614
Видов и пак кој е ликов?
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
31.389
Поени од реакции
40.020
Стварно не ми јасно што ќе бара Калвин Филипс под Пеп, ама ајде да видиме.. :))
 
Член од
7 јули 2010
Мислења
1.683
Поени од реакции
804
Замена за Фернандињо. Ке дели минутажа со Родри...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom