Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
12 декември 2007
Мислења
4.724
Поени од реакции
9.759
Реал ќе ни ебе се од А до Ж наредната сезона. Најмногу мразам кога играчите што ми се топ ко Азар потпишуваат за нив...
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.905
Поени од реакции
16.214
Кога веќе се спомна Нејмар

2AA8D8AD-D0BE-45E3-BC7A-B0F4129D4E23.jpeg
Која ѓупштана е овај папап, џабе толкав талент како Балотели ќе заврши, најголема грешка и чекор назад му беше шо си замина од Барса, се упропасти начисто, отсуствува од терен заради повреда а го снимаат во дискотека во Бразил на шипки кај шо игра, изводи демек јак фраер
Капак на се излезе нов скандал, наводно силувал некоја девојка модел ( путана) :) Нејмар негирал ама набргу излегло и видео кај шо се гледа кај шо ја малтретира девојката.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.603
Поени од реакции
5.571
Кога веќе се спомна Нејмар

Прегледај го приврзокот 210345
Која ѓупштана е овај папап, џабе толкав талент како Балотели ќе заврши, најголема грешка и чекор назад му беше шо си замина од Барса, се упропасти начисто, отсуствува од терен заради повреда а го снимаат во дискотека во Бразил на шипки кај шо игра, изводи демек јак фраер
Капак на се излезе нов скандал, наводно силувал некоја девојка модел ( путана) :) Нејмар негирал ама набргу излегло и видео кај шо се гледа кај шо ја малтретира девојката.
Што е циган циган е ама нема врска со силувањето. Видеото е демек од наредниот ден откако ја ''силувал"' и убаво се глеа дека доброволно му се качува на него дур овој лежи. Не мислам дека после силување некоја девојка доброволно така би постапила. На страна после расправијата.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.036
Поени од реакции
106.833
Што е циган циган е ама нема врска со силувањето. Видеото е демек од наредниот ден откако ја ''силувал"' и убаво се глеа дека доброволно му се качува на него дур овој лежи. Не мислам дека после силување некоја девојка доброволно така би постапила. На страна после расправијата.
Castiel Horacio.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.905
Поени од реакции
16.214
еве го видеото, јас овде гледам Нејмар ќотек кај шо јади друго ништо :D
Многу ми се мизерни ваквите "модели" старлети, демек ќе одат ќе се откорнат со некој славен фудбалер и после за слава ќе излегуваат по медиуми демек силувани, малтретирани бла бла бла
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.011
Taман се понадевав дека ке почне да се рола на патосот.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.369
Поени од реакции
38.346
виде дека швалерката му пишала на моб па го нападна
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Super igrac dobi mancester vo imeto na james. Mn talentiran igrac, se nadevam na uspesna kariera na old traford.
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Го има гледано 10 минути против Сити во куп и 5 мин хајлајтс на јутуб James Welcome To Manchester United I HD Goals And Skills
Jas kolku natprevari imam izgledano na james ti tolku nemas vlakna na glavata.

Ama prodolzi da forsiras povtorno i povtorno. Kompleksi.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Го има гледано 10 минути против Сити во куп и 5 мин хајлајтс на јутуб James Welcome To Manchester United I HD Goals And Skills
За Свонси навива уште од мал, омилен играч му е Вилфред Бони, цела сезона ги пратеше на стрим, особено дербињата против Ротерам и Ипсвич.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
За Свонси навива уште од мал, омилен играч му е Вилфред Бони, цела сезона ги пратеше на стрим, особено дербињата против Ротерам и Ипсвич.
+ како мал сигурно имал Свонси пижами или постелнина.
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Barsa fans na aparatima vo posledniot mesec dva. Frustracija. Sega fali uste eden nov het trik na ronaldo i kje ima prava linija na ekranot.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
Barsa fans na aparatima vo posledniot mesec dva. Frustracija. Sega fali uste eden nov het trik na ronaldo i kje ima prava linija na ekranot.
Што има врска het trick-от на Роналдо, со дискусијата дека ти си ги гледал сите утакмици на Свонси?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom