Фудбалски вести

Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260



Дани Алвес, штетник и силувач, директно во апсаана.
Баш сум изненаден, играч на фудбалски клуб Барселона да направи вакво нешто.
Вообичаено нив ги красат сосема поинакви човечки карактеристики.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.640
Какви гнаси човече, џабе му се и милиони и све, пу.
Тренд стана ова со фудбалерите, секој трет фудбалер се терети за силување, ја имаат згрешено хемијата гарант.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.321
Поени од реакции
57.792
Мирослав „Чиро“ Блажевиќ, цитати:

- 6:0 je veliki rezultat, ali to se još da izdržati, 7-0 je posebna blamaža

- Kada me Maradona me pitao što da igra. Rekao sam mu: - Marš tamo, j…. ti mater malu zelenu, mene si našao zajebavati i pitati šta da igraš. Igraj ono što misliš da treba!

- Drago mi je što više nisam homoseksualac. (Nakon što su Hrvati postali treći na SP 1998. godine, a publika mu počela skandirati ”Ćiro, majstore!”.)

- Nema ništa bolje od novinarskog posla. Imaš vlast, piješ ljudima krv na slamku i još te plaćaju za to

- Ni Zvone (Boban) ni ja ne bi dali Šukera za deset Batistuta. J*bo te Batistuta.

- Šta on meni ima govoriti da sam star! Ni ja njemu ne govorim da je lud! (odnosilo se na Z. Mamića)

- Nikada sreća ne može biti tako velika kad pobijediš koliko je razočarenje veliko kad izgubiš.

- Čuješ... Skoro si me rasplakao, jer to je najveća istina. Ja sam bio šampion i kup osvajao. Bio sam izbornik pet reprezentacija. I to su sve velike satisfakcije. A još veće razočarenje je kada si na ulici. Kada te đubrad istjeraju i onda ti hodaš trotoarom i pitaš se: "Bože, hoće li me još neko angažirati?" E, to su ta razočarenja koja totalno zakamufliraju onu radost koju si imao kad si bio šampion."

- Ja volim sve ljude. Mrzim ove primitivce koji odlaze u ekstreme pa mrze nekoga zato što nije... To je grozno. Ja sam takav, evo ti sve, respektiram tvoje, ali nemoj dirati moje. To je u mojoj doktrini i mom odgoju. Odrastao sam s muslimanima i Srbima. Nikad nismo znali tko je tko. Nadam se da će to jednom prevagnuti kod nas jer čovjek se ne smije pozivati na primitivce koji su smatrali da mogu ubiti, a da im se ništa ne dogodi. To je strašno.

- On je toliko ljevak, da desnu nogu koristi samo pri ulasku u autobus.

- Moja me majka spremala za svećenika. Otišao sam u sjemenište, ali kada me časna oblačila, shvatio sam da to nije za mene. Otišao sam kući i rekao majci da sam se zaljubio u časnu sestru i tu je bio kraj mog svećeničkog puta. Želim reći da moraš biti talent za neke stvari i da se to ne može nametnuti.



Нека почива во мир.
 
Член од
17 декември 2019
Мислења
1.678
Поени од реакции
2.896
Гледам по резултати.ком французиве пак ќе кратат на 18 екипи у лига...
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Апсолутен триумф на Аргентина на The Best наградите (најнормално) :ojeaa:

Најдобар играч: Лионел Меси
Тренер на годината: Лионел Скалони
Најдобар голман: Емилијано Мартинез
Награда за Фанови на годината
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.609
Поени од реакции
11.153
Апсолутен триумф на Аргентина на The Best наградите (најнормално) :ojeaa:

Најдобар играч: Лионел Меси
Тренер на годината: Лионел Скалони
Најдобар голман: Емилијано Мартинез
Награда за Фанови на годината
Браво, треба да си горд на успехот на матичната ти држава :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom