Фудбалери Kајганџии - Битола

E

Epsilon

Гостин
Ова со врски ваму таму... дај че ви закажам термин во Прилеп, дојдете изиграјте. :D
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.095
Поени од реакции
9.679
V sala nema pojke random instant zakazvanja ko porano.
Se odi preku opstina,mesecni termini se.
A i se e fateno,termini slobodni nema ni za lek.
Edinstveno ako ima nekoj bez vrska termin vo 2,3 za rucek.
A vakov termin ne mi se verva na nikoj da mu odgovara.
Posebno ne vo raboten den.
Ke prasam za sekoj slucaj,da ne e ostaeno na spekulacii.
Inace site drugi sali se mali i se za 4+1,Vo Satev treba da imas teski vrski v partija i kaj Ljamce vo rektorat za termin, samo Zemjodelsko ispolnuva standardi,tamu da se prasa,Medicinsko salata e uba ama Ceca krsi klecki,kleta e be:icon_mrgr:.:drk:
Ќе ја убедиме Цеца ако е тоа проблем :coffee:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.095
Поени од реакции
9.679
Na CECA mu/i se dopaga ova.:цицки:
А озбилно кај треба да се праша за во медицинско да закажиме? Кај неа? До кај 20ти сум зафатен не ќе можам ама после тоа еден да дојди со мене ќе одиме и ќе прашаме. Мислам дека можиме да ја наредиме работата за кај неа.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.096
Поени од реакции
16.291
А озбилно кај треба да се праша за во медицинско да закажиме? Кај неа? До кај 20ти сум зафатен не ќе можам ама после тоа еден да дојди со мене ќе одиме и ќе прашаме. Мислам дека можиме да ја наредиме работата за кај неа.
Јас ќе дојдам ете :) Чим е за Цеца
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.096
Поени од реакции
16.291
Ај за в кафана резервирајте мољим вас

Testing testing 123 :kuracc:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Некој ако врски кај Ѕиу(игралиштето на Базен шо е)нека оди нека праша за термин некој..
Сега ги дават,кај и да е ќе го отворат,посебно ако продолжи времето со вакви високи температури ..
Еден термин да се земи неделен таман е...
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Некој ако врски кај Ѕиу(игралиштето на Базен шо е)нека оди нека праша за термин некој..
Сега ги дават,кај и да е ќе го отворат,посебно ако продолжи времето со вакви високи температури ..
Еден термин да се земи неделен таман е...
Ќе бидиме редовни да бараме стален ?
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Ќе бидиме редовни да бараме стален ?
Pa,ako ima zainteresirani da se zemi eden stalen,ako ne random termini da se barat.
Zato najubo da si se prijavat fino lepo site so se seriozni,ako mu se igra (po)redovno,a ne ednas ke dojdat i posle ne gi baraj :).
Ama spored ona so go gledam na temata i zainteresiranosta za istata najubo e random termini da se zemat.
Da ne bidi tegnenje sekoj pat i da se barat luge od strana na sekoe.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
Pa,ako ima zainteresirani da se zemi eden stalen,ako ne random termini da se barat.
Zato najubo da si se prijavat fino lepo site so se seriozni,ako mu se igra (po)redovno,a ne ednas ke dojdat i posle ne gi baraj :).
Ama spored ona so go gledam na temata i zainteresiranosta za istata najubo e random termini da se zemat.
Da ne bidi tegnenje sekoj pat i da se barat luge od strana na sekoe.
За рандом термини на вештачкото тешко ќе биди да се најди оти сите земат стални или пак ќе биди некој во 3-4 на ручек, во најжешкото. Ако има заинтересирани за наредната недела да прашам шо има слободно. И нека се кажи кој ден најмногу одговара.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
За рандом термини на вештачкото тешко ќе биди да се најди оти сите земат стални или пак ќе биди некој во 3-4 на ручек, во најжешкото. Ако има заинтересирани за наредната недела да прашам шо има слободно. И нека се кажи кој ден најмногу одговара.
Нема да го отворат игралиштето наредна недела,не ми се верва да го отворат уште во февруар...:eek:
Нека се пријават играчите,да видиме кој сме шо сме па да се закажва....
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Ќе праша мајка ми утре за Земјоделско, професорка е таму. Не прашав до сега, заради далечината, ама ако одговара, нема проблем, и нормално ако дозволуваат.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.096
Поени од реакции
16.291
Ќе праша мајка ми утре за Земјоделско, професорка е таму. Не прашав до сега, заради далечината, ама ако одговара, нема проблем, и нормално ако дозволуваат.
Немора да праша таму во лето е убо играме ние секое лето со другари иако мн комарци има маме да му ебам, можиме коќе е убо времето на игралиштето надвор да маниме на трева таман и стативи има малечки :)
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.096
Поени од реакции
16.291
3 год поминаја, шу праиме :D?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom