Фудбалери Кајганџии! [ОТКАЖАНО!]

Статус
Затворена за нови мислења.

Urban_Mover

Madridista
Член од
31 октомври 2005
Мислења
2.160
Поени од реакции
125
Дечкото со дресчето од КАКА 8 кој е од форумов, заборавив да го прашам, нека се јави:helou:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.169
Поени од реакции
34.281
Дечкото со дресчето од КАКА 8 кој е од форумов, заборавив да го прашам, нека се јави:helou:
Tи го местам? :pos2:

Шала на страна. Имаше некои дечки што доста добро изиграа, како Кака` и дечкото со плавиот дрес - ми се чини од Челзи. Инаку имаше дури 4 екипи и се менувавме на 15 минути. И пак, екипата на админите ги победи сите натпревари :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кој победи? Јас полагав прва помош, не можев да ве ѕирнам :) Следечи пут :)
 
С

Спенсер

Гостин
значи сеа... научивте ли како се удира фудбал со глава.??? ама одпозади???аххахаха... сеа сите по едно зеленко за тој удар...:pos2::pos2::pos2::vozbud: иначе добро беше... следен пат,доаѓаме пак... слики нешо ова она имат???:vozbud:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Дечкото со дресчето од КАКА 8 кој е од форумов, заборавив да го прашам, нека се јави:helou:
Хахаха, тука е дечкото тука е :).Ние игравме по Мадридска линија ;) хахаха.
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
Абе подобри бевме, али некој само си го ладеше напред... црниот, ливерпул фан, јас и димче само трчавме, другиов само збори од прва минута вака онака и оди играј да те видам... првата утакмица статива до статива ... никако гол :)

Ама ај... ги тепавме важно другиве :)

Наредна недела ќе си напрајме тимче со Илијаико. :helou:

ps. Шубо голче даов, Бентнер може да ми завиди :pos2:
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.559
Поени од реакции
6.669
Ви реков дека нема да има место за сите али ај.... јас сум си крив што каснев :) се снајдовме ние на другото теренче 3вс3 . Поздрав до Скорпио и неговиот стомачен мускул...хихихи
 
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Tи го местам? :pos2:

Шала на страна. Имаше некои дечки што доста добро изиграа, како Кака` и дечкото со плавиот дрес - ми се чини од Челзи. Инаку имаше дури 4 екипи и се менувавме на 15 минути. И пак, екипата на админите ги победи сите натпревари :)
абе втората имавте невидена среќа..овој шадоу мен 2 топки г ус*а иначе како ве здупив за првиот гол :baeh::baeh: (втората утакмица)
 
С

Спенсер

Гостин
Ви реков дека нема да има место за сите али ај.... јас сум си крив што каснев :) се снајдовме ние на другото теренче 3вс3 . Поздрав до Скорпио и неговиот стомачен мускул...хихихи
па 3в3 фудбалчето беше супер... треба да се повтори... ако се собереме... али исклучиво интераши само... по можност де...:pos2::vozbud:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom