Фрли по членот над тебе со...

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Hip.Hop_MKD, 20 јануари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Гостин

  Инспирација ми дојде кога читав за Дора Бакојани кога била нападната на Крит и врз неа било фрлано со јајца и јогурт.

  Со што би фрлиле врз членот над вас?

  Кратко упатство:
  - Може да биде со слика или убаво објаснето со збор

  Дадени примери:
  Член 1: [​IMG]
  Член 2: [​IMG]
  Член3: Со шише​
  Член4: Со Пача​
  [​IMG]

  P.S. Се надевам дека во живо нема да го практикувате овој начин и ќе пристапите по цивилизирано. :ROFLMAO: Нема љутиш, игра е. :P
   
  На JaSum и Lyon Bold Italic им се допаѓа ова.
 2. Born to be Rossonero

  Born to be Rossonero

  Член од:
  10 август 2011
  Мислења:
  2.371
  Допаѓања:
  1.282
  Со јајциња :D
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Гостин

  Со тастатура :P
  [​IMG]
   
 4. Беркут

  Беркут независен експерт

  Член од:
  12 април 2010
  Мислења:
  9.631
  Допаѓања:
  14.178
  пача....ми се згади :)
  [​IMG]
  верувај ми .... боли
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 5. О|ивер シ

  О|ивер シ Анти.

  Член од:
  14 октомври 2011
  Мислења:
  1.539
  Допаѓања:
  3.008
  Со ,
  [​IMG]
  веруј појче боли ! :D
   
 6. El Bohemio

  El Bohemio Silver Gate

  Член од:
  6 јули 2009
  Мислења:
  1.052
  Допаѓања:
  933
  20090713142502!Vibrator.jpg
   
  На blue ladybug му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Гостин

  Ќе си го земам за мене и така немам, пред една недела во тепачка го акнав по еден. :P Сега не ми даваат моите пари за мобилен..


  [​IMG]
   
  На Дон МетаДон му/ѝ се допаѓа ова.
 8. NelTu

  NelTu Coffee addict

  Член од:
  1 август 2011
  Мислења:
  2.328
  Допаѓања:
  6.972
  Со пролив

  [​IMG]
   
  На Saber Rider, xristin4e и Вергилиј им се допаѓа ова.
 9. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Гостин

  [​IMG]
   
  На NelTu му/ѝ се допаѓа ова.
 10. NelTu

  NelTu Coffee addict

  Член од:
  1 август 2011
  Мислења:
  2.328
  Допаѓања:
  6.972
  KIillin' me?
   
  На Лубрикант и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 11. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Гостин

  Тоа ми беше во моментов на мисла. :D
   
  На NelTu му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Пропалица

  Пропалица Мртов/а

  Член од:
  25 јуни 2011
  Мислења:
  2.867
  Допаѓања:
  1.404
  [​IMG]
  Че те убијам ќе видеш ти:pos:
   
 13. BrunoFresh

  BrunoFresh Гостин

 14. Пропалица

  Пропалица Мртов/а

  Член од:
  25 јуни 2011
  Мислења:
  2.867
  Допаѓања:
  1.404
  [​IMG]
  Кој кажа дека со лев не се мава?
   
  На Лубрикант му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.902
  Допаѓања:
  7.859

Сподели преку: