Фрли нешто на другиот :)

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Грејвдигер, 1 април 2007.

 1. Грејвдигер

  Грејвдигер Гостин

  ајде нова игра :)
  прво шо треба да направате е да кажете некој збор(пр: тула) што сакате да му го дадете(фрлете) на членот под тебе, и тој да каже што ке направи со тоа што му го дал членот над него и тој да додаде некој друг збор(пр: ќерамида)

  Ајде јас почнувам :)

  фрлам расипано Цд
   
 2. Cocacola

  Cocacola

  Член од:
  6 февруари 2007
  Мислења:
  1.791
  Допаѓања:
  25
  Hmm sega ti mi frlas CD i shto ja da napravam so CD taka li :)
   
 3. Грејвдигер

  Грејвдигер Гостин

  da so sakas da napraves, dali ke go flres toa e tvoj problem :) :)

  i posle koga ke kazes sto ke napraves so toa sto ti go frlil toj od gore, kazuvas ti sto ke frlas :D

  Eve primer :)
  Jas: frlam CD
  On: Go krsam i go frlam
  frlam stol
  i----
  i sega taka :toe:
   
 4. Cocacola

  Cocacola

  Член од:
  6 февруари 2007
  Мислења:
  1.791
  Допаѓања:
  25
  Ok ti mi davas CD jas rezam film na nego
  Ja ti frlam Telefon...
   
 5. Грејвдигер

  Грејвдигер Гостин

  ne frlas telefon na mene tuku na clenot pod tebe :) :)

  ne go zimam telefonot posto ne mi treba :wink:

  frlam kompir:pos2:
   
 6. Cocacola

  Cocacola

  Член од:
  6 февруари 2007
  Мислења:
  1.791
  Допаѓања:
  25
  Go zimam kompirot od praam kompir salata.. :)
  na CPM frlam mobilen
   
 7. DaN-MaN

  DaN-MaN Warlock

  Член од:
  1 февруари 2007
  Мислења:
  491
  Допаѓања:
  3
  Си го зимам мобилниот пошо имам "Цигла"
  Ја фрлам баретијата од Пејсмејкерот на баба ми :icon_mrgr
   
 8. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  74.643
  Допаѓања:
  151.215
  BAterijata od pejsmejketor na baba ti ke ja recikliram.

  Frlam corapa skinata.
   
 9. G@rfielD

  G@rfielD Модератор

  Член од:
  10 февруари 2007
  Мислења:
  9.900
  Допаѓања:
  5.662
  jа фрлам у канта :)
  фрлам празно шише од Кока Кола
   
 10. Judge†Dread

  Judge†Dread Undercover Brother

  Член од:
  28 март 2007
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  1
  go punam so ocet i go sitkam na bit pazar
  frlam space shattle:bip:
   
 11. Cico

  Cico

  Член од:
  13 март 2007
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  1
  Idam so nego do mesecinata:toe:
  Frlam pistol
   
 12. Judge†Dread

  Judge†Dread Undercover Brother

  Член од:
  28 март 2007
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  1
  ne go fakam pistolot zaso ne stignal do zemjata
  frlam ping pong masa
   
 13. Cocacola

  Cocacola

  Член од:
  6 февруари 2007
  Мислења:
  1.791
  Допаѓања:
  25
  Ja zimam masata kupuvam 2 lopatki i edno topce i gi vikam drugarite od maalo da pravime turnirce :)
  Frlam bokserki iscepani na gz
   
 14. PiNkGiRl

  PiNkGiRl Queen of rain

  Член од:
  14 јули 2006
  Мислења:
  2.717
  Допаѓања:
  8
  Gi zasivam
  i gi frlam na CPM :)
   
 15. Cocacola

  Cocacola

  Член од:
  6 февруари 2007
  Мислења:
  1.791
  Допаѓања:
  25
  CPT si gi zima bokserkite i frla baksis na toj shto gi soshil...
   

Сподели преку: