Фрли нешто врз другиот (second edition)

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од FLiX, 25 септември 2007.

 1. FLiX

  FLiX

  Член од:
  28 јануари 2007
  Мислења:
  9.850
  Допаѓања:
  1.548
  Ајде ова да се продолжи оти прдходната тема се пренатрупа.

  Јас фрлам една лименка од хинекен ама праза.
   
 2. Маца_мк

  Маца_мк ♫♥good girl gone bad♥♫

  Член од:
  13 февруари 2007
  Мислења:
  6.421
  Допаѓања:
  464
  ја фрлам на чпм
   
 3. Saladin

  Saladin

  Член од:
  5 февруари 2007
  Мислења:
  9.871
  Допаѓања:
  10.212
  Му ја трампам на братми за дорина чоколадо.
  Фрлам ЦД од Charlie Parker (Jazz)
   
 4. Ред Девил

  Ред Девил

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  12.407
  Допаѓања:
  542
  Го препуштам на ЧПМ!
   
 5. Маца_мк

  Маца_мк ♫♥good girl gone bad♥♫

  Член од:
  13 февруари 2007
  Мислења:
  6.421
  Допаѓања:
  464
  го земам,ќе и го поклонам на мајка ми
  се фрлам себеси:)
   
 6. курајбер

  курајбер млад, потентен

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  11.107
  Допаѓања:
  11.899
  ТОООО!!!
  му фрлам магија за невидливост!!
   
 7. Ghost !!!

  Ghost !!! 嚎噰匕勞媲噢卹綞听뻗

  Член од:
  9 септември 2007
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  0
  Не Фаќаат Спелс На Мене :)

  Фрлам Лифче Од Спортска
   
 8. FLiX

  FLiX

  Член од:
  28 јануари 2007
  Мислења:
  9.850
  Допаѓања:
  1.548
  Го земам и го носам да си ги земам парите , и тој благајникот таму го тутка и ми го мава фаца , недобитно било :(

  И фрлам едно двд принко :)
   
 9. dejan_k

  dejan_k

  Член од:
  27 јуни 2007
  Мислења:
  2.158
  Допаѓања:
  507
  па барем да го снимеше!
  фрлам машинка за тетовирање!
   
 10. Тамарче

  Тамарче Ако одам во Битола..

  Член од:
  11 јули 2007
  Мислења:
  3.239
  Допаѓања:
  220
  Ау, ја продавам..
  Фрлам маче..(побрзо фати гоооо да не падни!!!!!!!!!!!)
   
 11. Saladin

  Saladin

  Член од:
  5 февруари 2007
  Мислења:
  9.871
  Допаѓања:
  10.212
  Го зимам дома. Имам црн мачор :pos:

  Фрлам цедевита вреќа од кило
   
 12. Маца_мк

  Маца_мк ♫♥good girl gone bad♥♫

  Член од:
  13 февруари 2007
  Мислења:
  6.421
  Допаѓања:
  464
  ја пијам,ми требаат витамини пошто сум настината
  ја фрлам празната вреќа:)
   
 13. Ред Девил

  Ред Девил

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  12.407
  Допаѓања:
  542
  Препуштам на ЧПМ..
   
 14. Ghost !!!

  Ghost !!! 嚎噰匕勞媲噢卹綞听뻗

  Член од:
  9 септември 2007
  Мислења:
  344
  Допаѓања:
  0
  Ја Земам, Ја Полнам Со Јаболки И Ја Препуштам На ЧпМ :)
   
 15. DuFFy

  DuFFy

  Член од:
  16 февруари 2006
  Мислења:
  2.830
  Допаѓања:
  19
  Ги мењам за дуњи и ги јадам сите до една
  Семките и се тоа шо не се јаде у истата вреќа му ги фрлам на ЧПМ
   

Сподели преку: