Фризура

Член од
19 мај 2015
Мислења
4
Поени од реакции
1
Здр , се двоумам каква да ја правам косата за свадбата , значи не е срамно да ја носам пуштена и виткана ??
 

Наташа Радио Милева Мара

Проф. Др. Маг. Мами
Член од
29 април 2005
Мислења
3.835
Поени од реакции
1.118
Здр , се двоумам каква да ја правам косата за свадбата , значи не е срамно да ја носам пуштена и виткана ??
Срамно? :eek: Има некое правило каква фризура треба да имаш на свадба?
 
Член од
7 април 2013
Мислења
183
Поени од реакции
325
Супер би било ако ти биде навиткана и малку(ама малку) истапирана, ништо срамно
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Oние што терале сеир на темава си добија казнени поени.
Продолжете со дискусија без сеир, за да нема плачки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom