Фризери за машки

Член од
1 април 2024
Мислења
2
Поени од реакции
1
Оти не најдов соодветна тема поврзана за мојов проблем, решив да отворам сосем нова. Сакам да пуштам коса, но пред да го направам тоа, сакам да си најдам бербер/фризер кој ќе може соодветно да ми ја средува косата како што ќе станува подолга. Моменталниот бербер кај кој идам знае само со пократка коса да се справува и да шиша кратко, така да ќе треба да си барам чаре кај друг човек.
Би сакал да ми предложите добри фризери за мажи кои знаат да средуваат долга коса. Не ми е проблем локацијата, пред да прашате. Благодарам однапред.
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
702
Поени од реакции
1.562
Све то океј ама не треба прво да напишиш од кој град си ? Еве да речиме познавам добар фризер од Пехчево ке одиш до таму? :pos:
 
Член од
1 април 2024
Мислења
2
Поени од реакции
1
Све то океј ама не треба прво да напишиш од кој град си ? Еве да речиме познавам добар фризер од Пехчево ке одиш до таму? :pos:
Е братче, прав си. Моја грешка :D Јас прашувам за Скопје, но слободно и од други градови нека прашуваат во темава
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.215
Поени од реакции
7.866
Бате, јас имам долга коса и не одам на фризер, еднаш дневно ја чешлам, на секои два дена ја мијам и толку. За кратење на врвовите можеш да одиш и кај некој бербер, лесна работа. Нема потреба од плаќање големи суми, само прашај си за какви шампони да користиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom