Фрижидер - ама кој?

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.387
Поени од реакции
12.937
NEO- go cistev posle 5 godini rabota, edvaj se odmrzna so sila, potoa gu ukluciv toj e od tie visokite so zamrznuvac dole 3 fioki.
Gore i,ma tri sijalicki,sega ni edna ne sveti a mislam deka srednata zelena treba da sveti.Znae nekoj treba li da sveti.
Desno e crvena si se iskluci levo e zolta raboti so kopce za brzo mrznene a vo sredina zelenata>?
 
Член од
26 август 2019
Мислења
53
Поени од реакции
102
Ima nekoj Samsung? Nov so inverter gledam i Neofrost normalno..se mislam megju nego i Gorenje samo sto ovoj nema inverter motor.
Јас имам со Самсунг инвертер мотор и но фрост, презадоволна сум, сите полички се Изислајд, не е бучен, предобар е. Јас сум ептен задоволна од него. Имав претходно Блумберг, исто топ беше ама ми беше многу мал овој е доста поширок и поголем.
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
11.777
Поени од реакции
3.975
Јас имам со Самсунг инвертер мотор и но фрост, презадоволна сум, сите полички се Изислајд, не е бучен, предобар е. Јас сум ептен задоволна од него. Имав претходно Блумберг, исто топ беше ама ми беше многу мал овој е доста поширок и поголем.
Super, zemav Samsung.
 
На врв Bottom