Фото хумор и интересни фотки!

Forrest Gump

низа1
Член од
12 ноември 2009
Мислења
7.038
Поени од реакции
29.616
Птица слетала на страницата за себе. Оваа слика на 14 годишно момче од Норвешка беше вчера хит на интернет.Одма зимам да читам книги за пари. Или па плејбој. Може и мене ќе ми успее.
 

Tegla

Interista
Член од
20 февруари 2012
Мислења
4.960
Поени од реакции
8.648
Птица слетала на страницата за себе. Оваа слика на 14 годишно момче од Норвешка беше вчера хит на интернет.Одма зимам да читам книги за пари. Или па плејбој. Може и мене ќе ми успее.
Само пази да не ти слета Хју Хефнер лол. :D
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.580
Поени од реакции
27.108
[DOUBLEPOST=1414823761][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1414824028][/DOUBLEPOST]


 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom