Фото хумор и интересни фотки!

Член од
17 ноември 2014
Мислења
2.187
Поени од реакции
3.432
Sam da si se citiram,

Почнува првото ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО во СЕ*С во 16 дисциплини!


 
Член од
3 мај 2019
Мислења
16.942
Поени од реакции
8.859
Sam da si se citiram,

Почнува првото ЕВРОПСКО ПРВЕНСТВО во СЕ*С во 16 дисциплини!


Ајјјјјј....зарем и ова има:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom