Фото хумор и интересни фотки!

Член од
28 декември 2015
Мислења
3.378
Поени од реакции
5.836
Благодарам за инфото, ете не сум знаел, меѓутоа не мора да си женско за да бидеш феминистка. Полн форум машки феминистки- светли примери имаш на дискусијата за бракот, сите мажи што го бранат бракот сите до еден машки феминистки: @callejón de la muerte, @paralelni svetovi, @zmej gorjanin машкиве дунди на кои не им се допадна темата “Осми март- осум мрачни женски биографии“ и рекоа дека била срање- машки феминистки, итн.
Какви црни феминисти ти се гледаат, види таму побарај помош од стручни лица, форум не е нешто особено терапевтска платформа.
 
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.378
Поени од реакции
5.836
...тоа нешто од искуство? :pos:
Не.
Но гледам како многумина забораваат да се напијат апови и доаѓаат овде на форум каде пцујат, вреѓаат, колнат, клеветат. Тоа не е добро, забораваат дека зад никнејмот се наоѓа човек.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
18.255
Поени од реакции
32.127
Не.
Но гледам како многумина забораваат да се напијат апови и доаѓаат овде на форум каде пцујат, вреѓаат, колнат, клеветат. Тоа не е добро, забораваат дека зад никнејмот се наоѓа човек.
...подобро тука, отколку во реалниот живот, позади ник нејм што има аватар било каков може да биде било кој и кој пие терапија и кој не пие, а форумов ако заменува терапија тогаш го оправда неговото постоење.
П.С.
се извинуваме на офф топик, ама отиде спонтано.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom