Фото хумор и интересни фотки!

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.526
Поени од реакции
123
од кога кајгана се претвори во фемина ? секое отварање гледам хороскопски вести и слични бљувотини ИЛИ фудбалски вести како некое патлаче трчало до вчера по тревата за 10 милиони, од денес трча за 15 милиони. Ме здрма стојко за вакви вести

1659544592437.png
 

Kajgana Shop

На врв Bottom