Фото хумор и интересни фотки!

Член од
7 септември 2016
Мислења
10.753
Поени од реакции
17.318

Red Zurla

Авион
Член од
29 јули 2021
Мислења
635
Поени од реакции
729
... може само ако е некој пијанист со долги прсти, па прашање дали и тогаш може ваква егзибиција да се стрефне, пуста мушка желба за две во едно! :D
Може и три во едно... На пијано, на трезно, на клавир, у живо... ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom