Фото хумор и интересни фотки!

Член од
12 март 2009
Мислења
16.956
Поени од реакции
12.043
легендарната Жозефина Бекер играше во Париска Олимпија пред многиу децении со ГОЛИ гради и долен дел направен од врвка со нанижани БАНАНИ... 220px-Baker_Banana.jpg

кога ќе заврши Ковид 19 од маски че се прават купачи :cool:
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom