Фото хумор и интересни фотки!

Член од
7 септември 2016
Мислења
12.207
Поени од реакции
19.982
..леле ова е приватна споделена фотка, според златото на раката, шарата на ќилимот и платното на креветот женава е мусл.., не се пише на арно ако се препознае! :facepalm:

pijani-ljudi-foto-ilyke-1451587831-815859.jpg

...тој што ќе заспие прв од многуте од пива на забава!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom