Фото хумор и интересни фотки!

Член од
7 септември 2016
Мислења
11.782
Поени од реакции
19.236
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.259
Поени од реакции
10.307
Прегледај го приврзокот 298866
Мост во близина на Ерусалим. Изграден специјално за миграција на дивиот свет.
https://tocka.com.mk/images/content/inside/2021-06/wBIZHB9RlO-misteriozna-fotografija-koja-intrigira-i-po-33-godini-dali-putin-navistina-go-spioniral-regan.jpegо

Во нецивилизирани држави, овие места како и слични што постојат покрај секоја ходроелектрана за премин на рибите.....служат за ловокрадство и рибократство. Едноставно дивечот/рибите мора да поминат низ овие пролази, и крадците тука ги чекаат и прават покољ
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: SNM

Kajgana Shop

На врв Bottom