Фото хумор и интересни фотки!

Член од
7 септември 2016
Мислења
9.224
Поени од реакции
14.888
Последно уредено:
Член од
3 март 2020
Мислења
1.220
Поени од реакции
2.362
...постирано и фотошопирано меме од бугар (Posted by u/bestyamakashi mongol bulgar horde 2 months ago )
кои се потсмеваат на традицијата на обично мекедонско семeјство!
Ете, кој можел да се исмева ... Јас се чудев како некој си слика блиски од фамилија (мора да му се блиски, штом ги сликнал додека јадат, и тие му дозволиле) и потоа се заебава со нив додавајќи фотошоп капи :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom