Фото хумор и интересни фотки!

Член од
10 август 2013
Мислења
485
Поени од реакции
755
Jaс мојава битолчанка @Crazy.M.Girl ja слетав Охрид на аеродром :P Аеродром немаат шо немаат, ама авион е стварно :LOL::love:

И да не сум оф топик...
Прегледај го приврзокот 265952
Среќа ете што имаат и авиони,па имаат со што да се пофалат, а за аеродром понатака да дојдат при пари па ќе биде и то хахахахах :D
Автоматски споено мислење:

Уствари они веќе имаат едно спортско аеродромче, сум бил таму, се наоѓа во селото Логоварди, го знаат они добро, ама тоа повеќе на ливада за пасење крави ми изгледа, па таму дрон не можеш да слеташ, а не пак авионче, а за авиониште па малку ќе почекаат како што реков, додека дојдат при пари.. :D
 
Последно уредено:
Член од
16 ноември 2019
Мислења
176
Поени од реакции
828
Среќа ете што имаат и авиони,па имаат со што да се пофалат, а за аеродром понатака да дојдат при пари па ќе биде и то хахахахах :D
Автоматски споено мислење:

Уствари они веќе имаат едно спортско аеродромче, сум бил таму, се наоѓа во селото Логоварди, го знаат они добро, ама тоа повеќе на ливада за пасење крави ми изгледа, па таму дрон не можеш да слеташ, а не пак авионче, а за авиониште па малку ќе почекаат како што реков, додека дојдат при пари.. :D
Не ни треба аеродром и со кола летаме :D

Screenshot_20200902-193811~2.png
 
На врв Bottom