Фото хумор и интересни фотки!

мкд владе

Гостин
Член од
21 ноември 2009
Мислења
11.249
Поени од реакции
7.396
Citam, citam...e ajde de, sto ti e pa tebe interesno vo ovaa fotka?
Bre, kade vi se emociite:(:facepalm:
Ne e tolku bitno sto mene ili tebe ti e interesno. Suguren sum deka ni od daleku toa ste mene mi e interesno tebe ne ti e i obratno. Bitnoto tuka e sto mozi nego mu e interesno i zatoa ja postiral i toa bi bilo toa.
A za emociite jas bi prasal kade ti se tebe?
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
4.216
Поени од реакции
2.765
Ne e tolku bitno sto mene ili tebe ti e interesno. Suguren sum deka ni od daleku toa ste mene mi e interesno tebe ne ti e i obratno. Bitnoto tuka e sto mozi nego mu e interesno i zatoa ja postiral i toa bi bilo toa.
A za emociite jas bi prasal kade ti se tebe?
Не е тука место за вакви глупости, ако нешто те занима прашај ме во лп.
 

мкд владе

Гостин
Член од
21 ноември 2009
Мислења
11.249
Поени од реакции
7.396
Не е тука место за вакви глупости, ако нешто те занима прашај ме во лп.
Ama bas voopsto ni najmalce ne me zanima nisto za tebe. A ako za tebe deca koi umiraat od glad od bilo koi pricini e glupost togas prvo vidi so rakata dali imas puls, ako nemas togas ok, ama ako imas togaa obrati se kaj strucno lice da ti kazi sto ti fali i dali se leci.
 
На врв Bottom