Фото хумор и интересни фотки!

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Acid, 20 декември 2005.

 1. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.396
  Допаѓања:
  5.286
 2. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  7.066
  Допаѓања:
  8.227
  Предлог до модераторите темава да биде преименувана во „Раковидните слики на Иреал и Бијонс“
   
  На Ska Maniac, Almeida, Beric Dondarrion и уште 5 други им се допаѓа ова.
 3. gjoko-mkd

  gjoko-mkd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  5.320
  Допаѓања:
  3.939
  Temata e naj od site.....bravo do postiračite i nivniot trud
   
 4. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  7.066
  Допаѓања:
  8.227
  Најискрено, ама најискрено се надевам дека си ироничен.
   
  На xope и Avenger99 им се допаѓа ова.
 5. gjoko-mkd

  gjoko-mkd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  5.320
  Допаѓања:
  3.939
  Vo denešnovo (ne)vreme polno so omraza, zajadlivost, trka po pari...politiki na site strani....zlobni misli, podvali i ......

  nekoj da te nasmee.makar i so slika e vredno nešto
  No koj toa go svaća.....drugite velat ,,ti pari daj mi...jas ke si najdam sve što mi treba,,
   
  На stratUs, AAbrat и pozdrav eden topol им се допаѓа ова.
 6. feler

  feler

  Член од:
  5 март 2011
  Мислења:
  621
  Допаѓања:
  287
  received_1741148252635747.png
   
  На Ireal му/ѝ се допаѓа ова.
 7. 112112

  112112

  Член од:
  24 септември 2014
  Мислења:
  184
  Допаѓања:
  145
  40f88423-438f-4959-8c04-89cbc5e5cebf.jpg e52a9cc5-6707-4585-9a72-b8c9ec4aee6a.jpg
   
  На Ireal, total, gjoko-mkd и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. OMG!!

  OMG!! Пилот

  Член од:
  27 февруари 2017
  Мислења:
  1.855
  Допаѓања:
  906
  FB_IMG_1557846583441.jpg FB_IMG_1557845399138.jpg
   
  На stratUs, zelenko, 112112 и уште 3 други им се допаѓа ова.
 9. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.396
  Допаѓања:
  5.286
 10. Dejan <3 Viola

  Dejan <3 Viola

  Член од:
  12 март 2013
  Мислења:
  695
  Допаѓања:
  1.096
  [​IMG]
   
  На Scirea му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.396
  Допаѓања:
  5.286
  [​IMG]
   
  stratUs, snatch, jovankrstevski1 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.840
  Допаѓања:
  2.171
  [​IMG]


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   
  На gjoko-mkd и placeb им се допаѓа ова.
 13. mr wednesday

  mr wednesday

  Член од:
  24 јуни 2017
  Мислења:
  349
  Допаѓања:
  514
  [​IMG]
   
  На snatch му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.396
  Допаѓања:
  5.286
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 16 мај 2019 во 01:16 ---
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 16 мај 2019 во 01:16
  На stratUs и feler им се допаѓа ова.
 15. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  8.804
  Допаѓања:
  8.910

Сподели преку: