Фото хумор и интересни фотки!

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Acid, 20 декември 2005.

 1. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.239
  Допаѓања:
  5.110
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 8 април 2019 ---
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 8 април 2019
  На stratUs, Scirea, whatto и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.466
  Допаѓања:
  3.702
  [​IMG]
   
  На bobi-skk, Bafra, whatto и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Saladin

  Saladin

  Член од:
  5 февруари 2007
  Мислења:
  9.900
  Допаѓања:
  10.361
  56622594_272733640333542_4238675775286411264_n.jpg
   
  На stratUs, Scirea, kicodarker и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. kicodarker

  kicodarker

  Член од:
  29 јуни 2006
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1.432
  20915590_1952248471700620_2979495895508302973_n.jpg 43788200_557488718007762_171454879707955200_n.jpg thumb_when-you-forget-to-knock-before-you-open-the-fridge-43834590.png
   
  На whatto и Pane-G им се допаѓа ова.
 5. xope

  xope

  Член од:
  10 април 2018
  Мислења:
  1.293
  Допаѓања:
  1.291
  tumblr_ppmqkw1YLY1qak053o1_400.gif
   
  stratUs, Ne0, Scirea и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  18.268
  Допаѓања:
  41.730
  [​IMG]
   
  На DenaM, stratUs, Saladin и уште 6 други им се допаѓа ова.
 7. devilko

  devilko ♆ wicked one ♆

  Член од:
  28 август 2014
  Мислења:
  908
  Допаѓања:
  2.660
  Балкански хумор[​IMG]
   
  На stratUs, Sawyer88, omegaRED и уште 7 други им се допаѓа ова.
 8. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.239
  Допаѓања:
  5.110
 9. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.239
  Допаѓања:
  5.110
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  bijons, DenaM, Pane-G и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. xope

  xope

  Член од:
  10 април 2018
  Мислења:
  1.293
  Допаѓања:
  1.291
  dazda.jpg
   
  На bijons и Pane-G им се допаѓа ова.
 11. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.810
  Допаѓања:
  2.146
  [​IMG]  Sent from my iPad using Tapatalk
   
  На Ireal му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.239
  Допаѓања:
  5.110
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 14 април 2019 во 21:47 ---
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 14 април 2019 во 21:47
  На bijons и Pane-G им се допаѓа ова.
 13. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.239
  Допаѓања:
  5.110
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 15 април 2019 во 10:31 ---


  Работата е покана за пријателство на ФБ
  Dal da je prihvatim :icon_lol::icon_lol: strah me
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 15 април 2019 во 10:33
 14. stratUs

  stratUs

  Член од:
  20 април 2012
  Мислења:
  1.739
  Допаѓања:
  2.912
  Ауфффф!Прифаќај ја одма брад!:vozbud:
   
 15. HEKOJ

  HEKOJ

  Член од:
  16 јануари 2013
  Мислења:
  1.459
  Допаѓања:
  1.763
  [​IMG]
   
  На Џио, whatto и DracevoTheCity им се допаѓа ова.

Сподели преку: