Фото хумор и интересни фотки!

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Acid, 20 декември 2005.

 1. kicodarker

  kicodarker

  Член од:
  29 јуни 2006
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1.287
  11813253_928641263861430_4279663763798028675_n.jpg 13418993_1554540654849680_163739358258312747_n.jpg 13557693_10210294994835016_5852826418535019142_n.jpg 14681889_10210886080096455_9166110081820087654_n.jpg 15178325_1493717850655804_7624099924613600652_n.jpg 41688036_10155401108657030_1660151356943499264_n.jpg 41848835_10216988550335916_726599090846040064_n.jpg 575584_10200669897223228_374520128_n.jpg 05633fcba4835e054901ef6c353aa45a.png 13892374_1083493855078189_8239898692559762593_n.jpg 14329878_1119609718133269_657869641983633105_n.jpg 17155442_1274981232555666_6258634996158339400_n.jpg 17309237_1660409694262775_7812542801797094168_n.jpg 17426365_10155087402804919_6724522331346625461_n.jpg 18222640_1680830385554039_5697293807440773654_n.jpg 19884154_1502758549787245_2930105549607697035_n.jpg 19989775_1989119101326313_6205641909701108231_n.jpg
   
  На xope, Dejan <3 Viola, feler и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.141
  Допаѓања:
  5.002
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 9 март 2019 ---
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 9 март 2019 ---
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 9 март 2019
  На stratUs му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.750
  Допаѓања:
  2.123
  [​IMG]

  [​IMG]
  Љубов на прв поглед е убиствена


  Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
   
  shutrak, whatto, stratUs и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  18.176
  Допаѓања:
  41.458
  IMG_20190310_061849.jpg
   
  На xope, t20p18, whatto и уште 4 други им се допаѓа ова.
 5. placeb

  placeb place_b

  Член од:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  1.394
  Допаѓања:
  1.114
  54257466_2068397369923742_6004155462793035776_n.jpg
   
  На Bafra, Pane-G и stratUs им се допаѓа ова.
 6. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  18.176
  Допаѓања:
  41.458
  20190312_110857.jpg

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Sawyer88, whatto, Ireal и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Bafra

  Bafra

  Член од:
  30 јануари 2011
  Мислења:
  3.507
  Допаѓања:
  2.731
  [​IMG]
   
  На xope, stratUs, gjoko-mkd и уште 4 други им се допаѓа ова.
 8. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.141
  Допаѓања:
  5.002
  [​IMG]

  наместо да се вози во џип или мечка го малтретира јадното животно:confused:
   
  На gjoko-mkd и shutrak им се допаѓа ова.
 9. Pane-G

  Pane-G

  Член од:
  12 мај 2009
  Мислења:
  4.750
  Допаѓања:
  2.123
  Па животното е создаден од господ и животното го сака господ

  [​IMG]


  Sent from my iPhone 8 Plus using Tapatalk
   
  На gjoko-mkd му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  25.684
  Допаѓања:
  30.072
  Малкумина тука ова ќе го сфатат, али треба и за нив некој да постира.
  [​IMG]
   
  На gjoko-mkd и Inglourious Basterd им се допаѓа ова.
 11. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.141
  Допаѓања:
  5.002
  [​IMG]
  misliš na ova ???
  https://www.youtube.com/watch?v=0glQzxyxnMg
  --- Споено дупло мислење, 13 март 2019 ---
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 13 март 2019
  На Pane-G и gjoko-mkd им се допаѓа ова.
 12. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.398
  Допаѓања:
  3.611
  [​IMG]
   
  На xope, shutrak, t20p18 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 13. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.141
  Допаѓања:
  5.002
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 15 март 2019 ---
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 15 март 2019 ---
  [​IMG]
  така беше, бев во Сплит од 10,1977 до 6,1978, дослужував РМорнарица на академија во Лора...одевме во јуни 2 пати неделно излез во град на плажи , а се организираа и спортски средби со младите од средните училишта од Сплит, а и се организираа и игранки во една гимназија кај Пољуд
   
  Последно уредено: 15 март 2019
  kicodarker, gjoko-mkd, bijons и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.398
  Допаѓања:
  3.611
  [​IMG]
   
  На Ireal и gjoko-mkd им се допаѓа ова.
 15. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.141
  Допаѓања:
  5.002

Сподели преку: