Фото хумор и интересни фотки!

Член од
12 март 2009
Мислења
19.807
Поени од реакции
15.728
[DOUBLEPOST=1548611787][/DOUBLEPOST]
 
Последно уредено:
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Еве дип стејт како го навредува свој председател Трамп кое е ни крив ни должен инаку според мене Трамп е подобар од сите предходните председатели освен некои не поради политиките туку е свесен дека САД е контролиран од корпорации и богатите ,а не за народот


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
849
Поени од реакции
568
Еве дип стејт како го навредува свој председател Трамп кое е ни крив ни должен инаку според мене Трамп е подобар од сите предходните председатели освен некои не поради политиките туку е свесен дека САД е контролиран од корпорации и богатите ,а не за народот


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
Пане бе? Пане? Те молам кажи ми дека ти го хакнале профилот?

Трамп има IQ на мистрија и се сака само себе. Уште каков скандал треба да излезе за да си го смениш мислењето? Дете од градинка да го победи во Икс/точка? Да изјави дека Швајцарија е тапа земја и не исплаќа социјална помош? Да го сопне јапонскиот претседател за подобро да се позиционира на слика? Да каже дека гравитацијата е голема илузија?
...Сад биле контролирани од корпорациите и богатите... ТРАМП Е ОД КОРПОРАЦИИТЕ И БОГАТИТЕ!
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
Пане бе? Пане? Те молам кажи ми дека ти го хакнале профилот?

Трамп има IQ на мистрија и се сака само себе. Уште каков скандал треба да излезе за да си го смениш мислењето? Дете од градинка да го победи во Икс/точка? Да изјави дека Швајцарија е тапа земја и не исплаќа социјална помош? Да го сопне јапонскиот претседател за подобро да се позиционира на слика? Да каже дека гравитацијата е голема илузија?
...Сад биле контролирани од корпорациите и богатите... ТРАМП Е ОД КОРПОРАЦИИТЕ И БОГАТИТЕ!
Многу ми е гајле за Трамп ама историјата ќе покаже и џабе си дискутираме кога оваа напатена Македонија си ја ебаа од изродите


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.807
Поени од реакции
15.728
[DOUBLEPOST=1549007016][/DOUBLEPOST]
[DOUBLEPOST=1549010022][/DOUBLEPOST]Ова е актуелно и за кај нас, само да се внесат платите соодветно во мк денари
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom