Фото хумор и интересни фотки!

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Acid, 20 декември 2005.

 1. bliznaci

  bliznaci

  Член од:
  24 ноември 2009
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  2
 2. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.242
  Допаѓања:
  5.140
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 8 ноември 2018 ---
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 8 ноември 2018
  На redfogv, stratUs и Pane-G им се допаѓа ова.
 3. devilko

  devilko ♆ wicked one ♆

  Член од:
  28 август 2014
  Мислења:
  909
  Допаѓања:
  2.667
  Please be gentle, it's my first time.

   
 4. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.242
  Допаѓања:
  5.140
  [​IMG]
   
  На redfogv и Pane-G им се допаѓа ова.
 5. kicodarker

  kicodarker

  Член од:
  29 јуни 2006
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1.444
  2m6p7g.jpg
   
  На Марли, Sawyer88, Saladin и уште 11 други им се допаѓа ова.
 6. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.242
  Допаѓања:
  5.140
  [​IMG]
   
  На Scirea, Sawyer88, Pane-G и уште 4 други им се допаѓа ова.
 7. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.475
  Допаѓања:
  3.740
 8. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.242
  Допаѓања:
  5.140
  [​IMG]
   
  'DIABLO', kicodarker, stratUs и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.475
  Допаѓања:
  3.740
  [​IMG]

  ...да си го наместам ! :icon_lol:
   
  На Goce_od_rabota и 'DIABLO' им се допаѓа ова.
 10. xope

  xope

  Член од:
  10 април 2018
  Мислења:
  1.295
  Допаѓања:
  1.302
  ZBgaPUB.jpg
   
  На whatto и Goce_od_rabota им се допаѓа ова.
 11. kicodarker

  kicodarker

  Член од:
  29 јуни 2006
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1.444
  Супер-интелектуалецов со вонземско потекло си дал оглас и нормално неразбирлив текст за просечната човечка интелегенција. Најдено на off.net, via kajgana, еве ви линкк од reklama5

  https://reklama5.mk/AdDetails?ad=2956231
   
 12. sorenoat

  sorenoat

  Член од:
  6 август 2011
  Мислења:
  1.294
  Допаѓања:
  367
  image.png
   
  На Guliver, Scirea, whatto и уште 6 други им се допаѓа ова.
 13. xope

  xope

  Член од:
  10 април 2018
  Мислења:
  1.295
  Допаѓања:
  1.302
  e1d8eba1e2edb82683b4b0e15116e5a1.jpg
   
  На The_Master_NeptuNE >:D и Staeseng им се допаѓа ова.
 14. total

  total

  Член од:
  14 август 2010
  Мислења:
  617
  Допаѓања:
  683
 15. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.475
  Допаѓања:
  3.740
  [​IMG]
   
  На whatto и shutrak им се допаѓа ова.

Сподели преку: