Фото хумор и интересни фотки!

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Acid, 20 декември 2005.

 1. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.391
  Допаѓања:
  5.278
  [​IMG]
   
  На stratUs, Pane-G и bijons им се допаѓа ова.
 2. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.561
  Допаѓања:
  3.859
 3. Charon

  Charon Нинџа

  Член од:
  31 октомври 2010
  Мислења:
  418
  Допаѓања:
  1.096
  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Последно уредено: 7 октомври 2018
  На The_Master_NeptuNE >:D и Human им се допаѓа ова.
 4. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.391
  Допаѓања:
  5.278
 5. Ipsissimus

  Ipsissimus P.I.

  Член од:
  23 јули 2010
  Мислења:
  14.705
  Допаѓања:
  12.119
  Screenshot_20181008-011138.jpg
   
  На Beric Dondarrion, kicodarker, total и уште 3 други им се допаѓа ова.
 6. bijons

  bijons

  Член од:
  7 септември 2016
  Мислења:
  3.561
  Допаѓања:
  3.859
  [​IMG]
   
  На The_Master_NeptuNE >:D му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Skorp

  Skorp That guy....

  Член од:
  30 јуни 2010
  Мислења:
  863
  Допаѓања:
  930
 8. kristal4e

  kristal4e

  Член од:
  23 јуни 2015
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  40
  43299330_1597194047102511_1646748920086265856_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43306413_1597194200435829_4939732132982423552_n.jpg 43306413_1597194200435829_4939732132982423552_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43288406_1597194083769174_2856182328768593920_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43293054_1597194327102483_1505566451644235776_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43328197_1597194170435832_4856388807999619072_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43358304_1597194290435820_990765568397148160_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43359015_1597194503769132_3883425097360343040_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43367830_1597194587102457_6820433032692891648_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43384023_1597194767102439_6801652399132901376_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43447173_1597194463769136_6585612614976405504_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43442104_1597194437102472_1592894574269825024_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43384946_1597194377102478_7801788727176462336_n.jpg
  --- Споено дупло мислење, 9 октомври 2018 ---
  43381086_1597194263769156_9203691380013006848_n.jpg
   
  Последно уредено: 9 октомври 2018
  На Human, stratUs, Ireal и уште 2 други им се допаѓа ова.
 9. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.391
  Допаѓања:
  5.278
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 10 октомври 2018 ---
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 10 октомври 2018 ---
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 10 октомври 2018 ---
  [​IMG]
  --- Споено дупло мислење, 10 октомври 2018 ---
  [​IMG]
   
  Последно уредено: 10 октомври 2018
  На stratUs и kristal4e им се допаѓа ова.
 10. kicodarker

  kicodarker Гостин

  Само Ireal некако магично неговиот интернет кога ќе проба да сурфа, патува низ времето и го конектира со сајтови и содржини од 2000та, и истите преку некој временски скок ги пренесува тука да се потсетиме на “Еј абе оваа коа беше смешна на времето ти текнува“ - “Да бе, 5 минути чекав да отвори во цела резолуција“. Сигурен сум дека ги посетува и on.net.mk, користи е-маил на FREEMAIL.COM.MK, куца даблју даблју даблју пред домејнот од сајтот, и си игра со панелот на “докторот“ од балканска е-банка на 365.
  Сигурно кајгана ја гледа во вакво издание.
  п.с. Јас сум тој што гласаше за багра.
  kajgana.jpg
   
  На whatto, Splendora, Avenger99 и уште 4 други им се допаѓа ова.
 11. Staeseng

  Staeseng

  Член од:
  21 јуни 2018
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  96
  Не ми текнува, што беше ова?
   
 12. RePrEsEnT

  RePrEsEnT Until The End Of Time

  Член од:
  26 септември 2007
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  89

  https://web.archive.org пробај ... интересно е :)
   
  На Scirea и kicodarker им се допаѓа ова.
 13. kicodarker

  kicodarker Гостин

  Балканска ебанка Се јавуваа по телефони и им пуштаа снимени ѕвуци т.е лажираат повик. Гласот мислам дека беше оној александар од вчерашни ама е сум сигурен. Оналјн алатка имаше на 365 панел со снимени звуци за да лажираш разговор на телефон.
  Популарни беа и клипчина ко боки шема и слични.
   
 14. Ireal

  Ireal

  Член од:
  12 март 2009
  Мислења:
  11.391
  Допаѓања:
  5.278
  [​IMG]
   
  На kristal4e и Pane-G им се допаѓа ова.
 15. kristal4e

  kristal4e

  Член од:
  23 јуни 2015
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  40
  Букет со антибиотик.
  43645059_522844211541376_7949299189979021312_n.jpg
   
  На Scirea, Pane-G и Staeseng им се допаѓа ова.

Сподели преку: