Фото натпревар No.97 Тематика: Минимализам

Дискусија во форумот 'Фото натпревари и игри' започната од Saladin, 6 март 2018.

 1. Saladin

  Saladin

  Член од:
  5 февруари 2007
  Мислења:
  9.864
  Допаѓања:
  10.160
  Најпрво се извињавам, глеав овие оскариве, оној волон лапна за најдобар филм, а јас сум у тридневна жалост у моментов и немав нешо поента у животов :D
  Како и да е...
  Лесна тематика, наводно сите знаеме отприлике што означува минимализмот во фотографијата, така да бујрум. Ставајте ги вашите идеи тука.
  Еве нешто мое скромно од пред лето ипол.
  [​IMG]
  Click - window - minimize
  by Saladin on Кајгана форум
   
  На Klin и коцка им се допаѓа ова.
 2. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.452
  Допаѓања:
  4.940
  како дежурен мрчатор, еве ме....минимализам ти е фоткава? :P
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Петра П.

  Петра П. насмевка

  Член од:
  16 јануари 2008
  Мислења:
  1.694
  Допаѓања:
  1.578
  На gurman2 и коцка им се допаѓа ова.
 4. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.580
  Допаѓања:
  7.264
  Браво за темата. Обожавам минимализам.

  [​IMG]
  Roof
  by AceCaleb on Кајгана форум
   
  На Saladin, коцка и Петра П. им се допаѓа ова.
 5. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.452
  Допаѓања:
  4.940
  На Saladin, Петра П. и AceCaleb им се допаѓа ова.
 6. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.580
  Допаѓања:
  7.264
  Коцка заебан играч, се врати многу јака!
   
  На коцка му/ѝ се допаѓа ова.
 7. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.452
  Допаѓања:
  4.940
  Ти најде да ми збориш со твојана ;)
   
  На AceCaleb му/ѝ се допаѓа ова.
 8. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.452
  Допаѓања:
  4.940
  Гласање? Или ќе чекаме уште да се пријави некој ;)
   
 9. AceCaleb

  AceCaleb Деспот на Адот

  Член од:
  31 декември 2007
  Мислења:
  4.580
  Допаѓања:
  7.264
  @Saladin ајмо, доста се заебаваме :pipi:
   

Сподели преку: