Фото натпревар 95 „Споменка“ - пријавување

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Темата за овој натпревар е СПОМЕНКА- СПОМЕН...фотографија од нешто што во вас разбудува носталгија, спомени.
Извинете што доцнам :)

11020
by Петра П. on Кајгана форум
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.604
Поени од реакции
34.798
Цар сум у право си :love:
@Петра П. вознемируваш членови...
... требаше да примениш ист текст како за предходниот член што го искара што не поставува тема, не знам што ти значи тоа „вознемируваш“ членови? едноставно членот влезе на кајгана, ама не постави тема и онака сме тука двајца без тројца и не функционира, ако е зафатена може да побара помош... ај што сакате правите :(
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
... требаше да примениш ист текст како за предходниот член што го искара што не поставува тема, не знам што ти значи тоа „вознемируваш“ членови? едноставно членот влезе на кајгана, ама не постави тема и онака сме тука двајца без тројца и не функционира, ако е зафатена може да побара помош... ај што сакате правите :(
Претходниот член скоро недела дена закасни а верувај петра и преку други соц мрежи ја замарам. Иначе мене ме вознемирува, сакам да гласам бре!
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.604
Поени од реакции
34.798
Претходниот член скоро недела дена закасни а верувај петра и преку други соц мрежи ја замарам. Иначе мене ме вознемирува, сакам да гласам бре!
Да се потсетиме : :rolleyes:
Честитки @bijons! Што ќе биде следна тема?:)
9 јануари
Затварајте ја темава пред да се смени победникот хахха
9 јануари
Вчера седнав на фотеља, денес сакате да работам. А за пари да покрадам малце кога ќе имам време? :P
Темата е во loading уште без притисок :)
9 јануари
Пред ден и нешто требаше да заврши анкетата тогаш бијонс имаше највеќе гласови, само ние немаме ингеренции да затвораме теми, така што луѓе продолжија да си гласаат и се сменија позициите :D
9 јануари
значи коментарите се на 9 ти јануари, каде што спомнато е ден и пол да заврши темата не поради наша вина кога нема модератор, еве нека биде два дена, ама никако една недела како кажуваш ! :D
после тоа ТИ предложи :
Премногу ја крчкаш темата, ај вака...пиши ја викендов и да почнеме од пон ко што треба ;)
и затоа стана недела ! ....да бидеме прецизни во исказот ! :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Да се потсетиме : :rolleyes:
9 јануари
9 јануари
9 јануари
9 јануари
значи коментарите се на 9 ти јануари, каде што спомнато е ден и пол да заврши темата не поради наша вина кога нема модератор, еве нека биде два дена, ама никако една недела како кажуваш ! :D
после тоа ТИ предложи :


и затоа стана недела ! ....да бидеме прецизни во исказот ! :)
Ја се зезав во врска со се ама напорна стануваш, неам време за ова...
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.818
Поени од реакции
10.964
Материјалите со монтирани, сечени, лепени... :icon_mrgr:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Не ти фаќам нигде сеир, башка за мене беше супер позитивно

@Петра П. да отвори @bijons за тебе едно гласање моит?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom