Фото натпревар #91 Тема: „Поглед од дома“

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Еј победив :) Еднаш учествував на најпрвата игра и после сум ја заборавил темава :S

Како и да е. Не размислував премногу, прва тематика што ми дојде на ум е оваа зашто фоткава баш тазе прееска ја сликнав и решив тоа да биде темата т.е. вашиот поглед од дома, од вашиот прозор или тераса сеедно. Може да биде и поглед од моменталното ваше место на живеење или престој, дали е хотел, мотел или било каде. Каде сте се разбудиле :) Прегледав, немаше ваква тема.

Инаку, предлог до модераторите најгоре да има и една тема во која ќе се пишат со наслов сите досегашни избори за да биде полесно за одбирање на тема а да не се поклопиме.

Мојот поглед од дома.


Ново Лисиче
by AceCaleb on Кајгана форум
 
Последно уредено:

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Леј, ми ја утепавте темата, никој не става фотки :place:

Фала Петра :smirce:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.906
Поени од реакции
14.598
Леј, ми ја утепавте темата, никој не става фотки :place:

Фала Петра :smirce:
Utre popladne se nadevam deka ke stavam edna fotografija...denes sum nešto "defekt"....pa utre podobra sreća....
Dinamično vreme..pa teško se stignuva na site strani...generalno mislam deka kaj povećeto e toa pričinata
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
Уште не сум се орибрала дома, од неделата, само на проаѓање :(

А ако сум "живеела" негде месец само...недела...се важи? :P[DOUBLEPOST=1508433114][/DOUBLEPOST]
toa e toa
by коцка on Кајгана форум
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
..ете не ти ја отепавме темата, ама и ти треба да си малку поактивен како модератор на темава со коментари, па да ти „дојдат“ и др членови ;)
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Супер слики дечки, ќе има дилеми за гласање :)
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.807
Поени од реакции
10.917
Не знам јас дали треба да ја отварам новата тема за гласање, ко што приметив обично @Let 3 ги отвара тие теми?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.048
Поени од реакции
13.540
@Let 3 те чекаме!!!!! Отварај тема, зашо ако почнеме ние...
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
@Let 3 те чекаме!!!!! Отварај тема, зашо ако почнеме ние...
... ма кој не врти, ангажиран е сега со локалниве :pos:... само се бунам, дали сендвичи дава или сапун за капење или банање :facepalm:
п.с.
се надевам дека е арен, ова погоре е мала шала поради негови активности во темата Случувања во МКД наместо на темата каде е модератор ! :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom