Фото натпревар #370 - Пиво - ГЛАСАЊЕ

Фото натпревар #370 - Пиво


  • Вкупно гласачи
    22
  • Гласањето е завршено на .

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.117
Поени од реакции
13.681
значи да почнам да мислам тема м? :P
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.286
Поени од реакции
58.242
Имаш ли јадење покрај пивото? Дека некако си влече фуд порн тема :)
Јок. Таа со мезе сега ја протнав, неплански :D
Автоматски споено мислење:

Али може, ќе се најде друго нешто.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
20.779
Поени од реакции
36.479
...јас да бев Коцка, како модератор, темаџија ќе пропуштев на следниот со бодови, а пошто Дани беше минатиот пат, Екстракт ќе беше новиот член за давање тема.

...на таков начин даваме можност да и други бидат темаџии и да има повеќе пријавени на натпреварот, а вака тешко може да се конкурира на фотографските способности на Коцка и членовите нема да учествуваат следниот пат, ајде дај на Екстрат да даде тема, осум бода не се за потценување :smirce:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.117
Поени од реакции
13.681
...јас да бев Коцка, како модератор, темаџија ќе пропуштев на следниот со бодови, а пошто Дани беше минатиот пат, Екстракт ќе беше новиот член за давање тема.

...на таков начин даваме можност да и други бидат темаџии и да има повеќе пријавени на натпреварот, а вака тешко може да се конкурира на фотографските способности на Коцка и членовите нема да учествуваат следниот пат, ајде дај на Екстрат да даде тема, осум бода не се за потценување :smirce:
Ај вака, @ekstrakt што тема имаш? :)
Оваа па бијонс во каква неуба ситуација ме става, ем ми ласка ем еднаш победив и види што ми прави
 
Член од
3 јуни 2009
Мислења
368
Поени од реакции
376
Ај вака, @ekstrakt што тема имаш? :)
Оваа па бијонс во каква неуба ситуација ме става, ем ми ласка ем еднаш победив и види што ми прави
Уф, по втор пат ме ставате во иста ситуација :)
Минатиот пат победив со зајдисонце. И тогаш препуштив на друг бидејќи не сум по фотографија, само point-and-click сликам.
Слободно отвори тема ако имаш идеја, не верувам дека членовите гласаа заради тоа што си модератор, така да победата си е заслужена.
Ако немаш идеја или сакаш да препуштиш, имав идеја за Вода (било каква. Во чаша, во шише, езеро, море, бара, река, дожд, бура, невреме ...), ама имало таква тема во 2020.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.117
Поени од реакции
13.681
Уф, по втор пат ме ставате во иста ситуација :)
Минатиот пат победив со зајдисонце. И тогаш препуштив на друг бидејќи не сум по фотографија, само point-and-click сликам.
Слободно отвори тема ако имаш идеја, не верувам дека членовите гласаа заради тоа што си модератор, така да победата си е заслужена.
Ако немаш идеја или сакаш да препуштиш, имав идеја за Вода (било каква. Во чаша, во шише, езеро, море, бара, река, дожд, бура, невреме ...), ама имало таква тема во 2020.
Е ако де, вода ит из! Мислиш пиво или храна немало? :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.117
Поени од реакции
13.681
Јас да бев @коцка до сега ќе отворев тема
А се надевав дека ќе пишепе нешто кп јас да бев коцка немаше да ј аслушам бијонс, па да ти одговорам со ај биди коцка и отвори тема
Отворам!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom