Фото натпревар #322 - Графити

Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.485
Поени од реакции
13.562
Време е за гласање :)
чекај 2 минути
Автоматски споено мислење:

Одвај најдов нешто....пошто не сум фан на оваа тематика. Лична екскурзија од областа на железниците низ Македонија со ,,одбрано друштво,, погодно за таа област. Повеќе за тоа во некоја друга тема

SAM_4181.JPG
 

Kajgana Shop

На врв Bottom