Фото натпревар #301 - Пролет

Статус
Затворена за нови мислења.

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.868
Поени од реакции
13.368
Мислам дека ова е лесна тема ама ќе ве молам не рандом цветчиња само да ставате. Направете барем цветен бохо ефект, одлично макро со пчеличка што знам, бидете креативни, а не цвеќињата во двор пред зграда да ги фатите :P
Автоматски споено мислење:

@Беркут и @Katcharito се надевам дека немате во план да се пријавите, на пауза сте дур не смислите тема ;)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.868
Поени од реакции
13.368
Член од
26 март 2023
Мислења
54
Поени од реакции
229
За натпреварот потребна е само една фотографија и треба да е лично твоја. Одбери со која сакаш да се пријавиш :)
овие фотографии се мои Избирам нарцис
Ви благодарам
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom