Фото натпревар #300 - Рефлексија

Член од
3 мај 2019
Мислења
16.398
Поени од реакции
8.578
Бјонс душо, тек сега гледам дека си ме спомнала, но не добив известување.
Јас сум труп за сликање и затоа не би сакала да учествувам колку да правам гужва.Доволни се фотките, колку се, толку се, но има многу убави, човек да не може да избере.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.232
Поени од реакции
12.749
Јас сакав да ставам ваква нешто слика, каде ,,овој,, нон стоп застанува на огледални површини мислејќи дека од другата страна има папагал....но отсјајот не е добар. Се гледа и на огледала, но не успевам да го сликам...
 

Attachments

Член од
7 септември 2016
Мислења
16.979
Поени од реакции
30.524
Јас сакав да ставам ваква нешто слика, каде ,,овој,, нон стоп застанува на огледални површини мислејќи дека од другата страна има папагал....но отсјајот не е добар. Се гледа и на огледала, но не успевам да го сликам...
...земи мало огледалце и постави го токму на таа алуминиумска цевка и чекај центрирај да го фатиш огледалото, тоа веднаш ќе иде пред него и ти ...таак, тааак, тааак, само мавај по тачот и ќе фатиш добра ситуација и рефлексија! :)
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.232
Поени од реакции
12.749
Абе незнаеш каков ѓавол е тоа.....нема шанса
 

Kajgana Shop

На врв Bottom