Фото натпревар #300 - Рефлексија - ГЛАСАЊЕ !

Одберите само три рефлексии во три различни ситуации !

  • 10. мкд владе на работно место,

    Гласови: 0 0,0%
  • 11. Vivienn и неговот рачен часовник,

    Гласови: 0 0,0%

  • Вкупно гласачи
    25
  • Гласањето е завршено на .
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.865
Поени од реакции
35.307

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.830
Поени од реакции
10.901
Која ограда бе оградоо. Главен фокус е ставен на езерото во која има РЕФЛЕКСИЈА што беше и темата. Ограда.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.865
Поени од реакции
35.307
...па оградата ти е на преден план што се буниш, да напишам некој наслов, нема да биде ова книга, па не ти се допаѓа!

...еве пробав да ти избришам да немаш наслов, не иде не се менува, ниту коцка како модератор не ќе може да смени, бај де веј фала за што ме нарече „оградоо“, за малку заборавив со кого имам работа, ете го парва веднаш сврши од радостие!
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.830
Поени од реакции
10.901
Чекај, темата е рефлексија. На мојата слика рефлексијата, каде е? Во езерото, бравооо. Па шта који курац ми пишуваш ограда?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.865
Поени од реакции
35.307
...сега може и паралелни светови да се буни дека не бил со мерцедес на полноќ, нит владе на работно место, нит шутрак во својата кола накај дома, знаеш како беше тоа изреката со „курацот“ што го спомнуваш, аверзијата кон мене ти смета, а не влакната на „курацот“, може зш денес сите се депилираат, куј знае, му сметало оградата, да пукне човек! :facepalm:
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.895
Поени од реакции
21.366
Чекај, темата е рефлексија. На мојата слика рефлексијата, каде е? Во езерото, бравооо. Па шта који курац ми пишуваш ограда?
Poooo udav kolku si :facepalm:.
Da sum ko tebe od revolt javno ke si ja povlecam slikata i nema da ucesvuvam vo natprevarot. Oni tebe so ograda ke ti go imenuvaat toa fotogravsko remek delo. Ma nema sansi.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.072
Поени од реакции
13.582
Дај бе луѓе ако не ви се свиѓаат импровизирани наслово, ставајте си сами. Што има врска како се вика, важно да победиш нели :P
Автоматски споено мислење:

@Katcharito преубава фотка

@Major Tom го разбирам тоа што кажа, ама нема потреба да сме толку сеиозни даааајјјј :)
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.072
Поени од реакции
13.582
@Katcharito честито победа!!! Чекаме нова тема од тебе, шо побрзо то поубо :P да фатиме викенд за фоткање
 
Член од
31 август 2021
Мислења
328
Поени од реакции
1.743
Во меѓуврем ако може и @Беркут да биде спремен дека @Katcharito ми е сомнителен
Може може, јас сум увек сомнителен а и неам време, повремено се убацувам само кога имам соодветна фотка и бегам. :D
Се извинувам, поз :)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.072
Поени од реакции
13.582
Може може, јас сум увек сомнителен а и неам време, повремено се убацувам само кога имам соодветна фотка и бегам. :D
Се извинувам, поз :)
Едно пд правилата е ако се пријавуваш и победиш МОРА ДА ДАДЕШ ТЕМА!!!
Автоматски споено мислење:

@Беркут чекаме тема од тебе :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom