Фото натпревар # 287 - тема: дел од… ГЛАСАЊЕ

гласам


  • Вкупно гласачи
    29
  • Гласањето е завршено на .
Член од
17 септември 2022
Мислења
599
Поени од реакции
1.249
So se razocara tolku od mene, ete staviv slika i to specijalno ater za tebe. Demek neznaev i nemozev samo rtkata da ja slikam ko tebe i doticnata.
A i kjutis ko picka na vakvi nepravdi :(
Владе, твоето дело е од концептуална природа, буди јака емотивна реакција и е пред времето. Штета што не го запази рокот, мене концептуалата ми е омилена, посебно дадаизмот а ти Владе си неоткриен бисер во веќе јако сатурираната медиокритетна понуда.

Да појаснам, друго такво јако концептуално дело е " Лежерниот читач " на Дамби, умешно играјќи се со чувствата на воук демократите носејќи нацистички бренд на бермуди сето тоа суприлно спакувано во зелено.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.046
Поени од реакции
13.539
леле владе опрости ми, стварно, во право беше, се извинувам. да ја ставам и твојата фотка:?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.046
Поени од реакции
13.539
дај дечки стварно сериозно, доста со навреди, петок вечер е, наздравје и убав провод
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.480
Поени од реакции
9.032
Автоматски споено мислење:

Прво си помислив "А бе да не се гласав сам себе по грешка?" Сепак @kano и @Agda Beata фала за гласовите (y)
 
Последно уредено:
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.904
Поени од реакции
14.596
Знам дека ариевците се со бел тен ама не ги замислував дека до толку се анемични :icon_mrgr:
Ако се работи за мојата слика(т.е. нозе) веќе пишав дека сликата е скрин шут од видео , а и осветленоста од прозорот си даде придонес.

далеку сум од анемичен..... :vozbud:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Ако се работи за мојата слика(т.е. нозе) веќе пишав дека сликата е скрин шут од видео , а и осветленоста од прозорот си даде придонес.

далеку сум од анемичен..... :vozbud:
...признај дека не се твои стапалата:cautious:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom