Фото натпревар # 286 - тема: Зеница

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552
Klaj si ja zenicata, pobedisi i otvoraj so sakas posle :sneaky: .
Автоматски споено мислење:


Mene za edna zenica na noz me zedovte, Ti so opravduvanje imas so tvojata erotiska tema, kolku zidoj istapetira :sneaky: .
Автоматски споено мислење:


Ne be , ako pobedis ti osekjam deka ke bidi nesto vo stilot lisja na asfalt :D
ЌЕ ПОБЕДАМ!!! Темата ќе биде првиот есенски ден! со фокус на ноздрите
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
618
Поени од реакции
1.319
Mene za edna zenica na noz me zedovte, Ti so opravduvanje imas so tvojata erotiska tema, kolku zidoj istapetira :sneaky: .
Кој бе Владе на нож ми те земал? Па ја читам само подршки, еве и од мене имаш... ако ја победам ќе те оставам ти тема/брадавица да клаиш.... ја од мојта тема оште парите од спонзорите ги трошам.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.542
Поени од реакции
9.097
Ako pobedam, slednata tema ke bide pupkata od levata cicka. Isto bez filtri, fotosopoj, pirsoj. Eventualno ke progledam niz prsti za taze ugrizi i slifki i nisto drugo. Ete taka da si znajte :sneaky:
Прај шо ќе праиш гледај да не те прелажат. Држи се до темата...
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.765
Поени од реакции
21.167
Прај шо ќе праиш гледај да не те прелажат. Држи се до темата...
Uste od sega osekjam deka nema da ja bidi.
Za edna zenica trista problemi napraja, znaci ne oko, ne del od lice tuku irisot od okoto. Ko sosila, kao ete na pukni. Da se cudat budalite rabotata.
Ali od druga strana osven da bojkotiraat ,drugo nisto nemozat da mi napravat, taka da slednata tema od mene ke bidi taa. Pupkata od levata cicka. Sekako slikite ke odat preku @коцка a jas samo ke odobruvam dali gi ispolnuvaat uslovite za natprevarot, da ne se kosat so pravilata i uslovite :sneaky: .
Mislam i kaj @Goyathlayyy taka edese rabotata, toj odobruvase.
Taka mi kaza edno pile :cautious: .
 
Член од
17 септември 2022
Мислења
618
Поени од реакции
1.319
Uste od sega osekjam deka nema da ja bidi.
Za edna zenica trista problemi napraja, znaci ne oko, ne del od lice tuku irisot od okoto.
Ама Владе, тоа од тебе зависи колку ќе ги ставиш у расположение....

Ali od druga strana osven da bojkotiraat ,drugo nisto nemozat da mi napravat, taka da slednata tema od mene ke bidi taa. Pupkata od levata cicka. Sekako slikite ke odat preku @коцка a jas samo ke odobruvam dali gi ispolnuvaat uslovite za natprevarot, da ne se kosat so pravilata i uslovite :sneaky: .
Mislam i kaj @Goyathlayyy taka edese rabotata, toj odobruvase.
Taka mi kaza edno pile :cautious: .
Обиди за бојкот ќе има Владе али учи на мојте грешки, одма да го ставиш @Ska Maniac у комисија и одма на маркетинг да мислиш, фрлај реклами у сите теми у кои си активен... Драга Кајгана, Хомосексуалност и тн.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.765
Поени од реакции
21.167
Ама Владе, тоа од тебе зависи колку ќе ги ставиш у расположение....


Обиди за бојкот ќе има Владе али учи на мојте грешки, одма да го ставиш @Ska Maniac у комисија и одма на маркетинг да мислиш, фрлај реклами у сите теми у кои си активен... Драга Кајгана, Хомосексуалност и тн.
Livadarki :cautious:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.240
Поени од реакции
22.437
Лееееј исти очи имаме гарант делиме прво место...мислев имам поголеми трепки ама тука сме
Неш јебат
Автоматски споено мислење:

Ама Владе, тоа од тебе зависи колку ќе ги ставиш у расположение....


Обиди за бојкот ќе има Владе али учи на мојте грешки, одма да го ставиш @Ska Maniac у комисија и одма на маркетинг да мислиш, фрлај реклами у сите теми у кои си активен... Драга Кајгана, Хомосексуалност и тн.
Зошто мене да ме стави ?
Темава освен за сеир, за уметност во никој случај не ја гледам.
 
Последно уредено:
Член од
17 септември 2022
Мислења
618
Поени од реакции
1.319
Темава освен за сеир, за уметност во никој случај не ја гледам.
Владе ради ова мораш да го ставиш у комисија, у старт спречуваш демотивација на колешките.
А пошто ќе сте тројца машки... ти ,Ска, Коцка... покани и едно женско уф комисијата.... пример Корвус. Без ваков детално разработен акционен план немој тема да отвараш.

што и да ми праќате ќе ве молам тоа да е фино фотографско дело....издепилирајте си ги пупките!!!
Нема шанси!
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.542
Поени од реакции
9.097
што и да ми праќате ќе ве молам тоа да е фино фотографско дело....издепилирајте си ги пупките!!!
Сега ти во име на женскиот пол покажи ни пример ;)
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.054
Поени од реакции
13.552

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.542
Поени од реакции
9.097
чекај сеа...темата ќе е левата брадавица а не торзото цело?!
Само ти прати ни ние овде се претворивме во очи... ;)
Уствари чекај сеа... Нели есенски лисја ќе беше?
Автоматски споено мислење:

темата ќе е левата брадавица
Ете ја и ти имаме иста боја на очите уште ако се трефне и ти као мене да имаш бемка до левата брадавица...
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom