Фото натпревар # 283 - Тема : Овошје

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
7 септември 2016
Мислења
14.714
Поени од реакции
25.371
...најнови фотки ми се овошјето на комшиите, па што има да мислам за тема кога самата се наметна, така да секој учесник нека си постира фотографија на овошјето како го замислува дали на трпеза спремно за јадење, дали на дрво, дали на пазар, дали пластично украсно, дали само лушпи од овошје, дали дел од овошје на стомакот на вашата посилна или послаба страна, све е тоа ваша имагинација, нека биде поставено пред неутрална позадина по можност еднобојна и тука е успехот на убава фотографија.

bijons kiwi.jpg
 

Red Zurla

Psycho Killer
Член од
29 јули 2021
Мислења
2.734
Поени од реакции
6.288
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
14.714
Поени од реакции
25.371
81.jpg

...до сега фотографиите со овошје, @Vivienn се најави со друга понова фотографија!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
14.714
Поени од реакции
25.371
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom