Фото натпревар #282 - Сцена од хорор филм

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
8.481
Поени од реакции
13.643
Се надевам не ја заебав работата гледам @TrendS ни ги отвара обично темите...

Идеата е дајте некоја фотка што би прошла у хорор филм... Незнам дали сме имале некоја ваква тема, ама сигурен сум дека секој има нешто мрачно сликано бар еднаш...


IMG_20180611_013906.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom